2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عالیه  تا الان چن کیلو کم کردین و چی باعث میشه ک رعایت کنین؟و پرخوری نکنین؟

عزیزم تو امضام هست ۲۰کیلو کم کردم.

همین که ادم هفته به هفته کاهششو میبینه انگیزه میگیره پرخوری نکنه

2728
عزیزم تو امضام هست ۲۰کیلو کم کردم. همین که ادم هفته به هفته کاهششو میبینه انگیزه میگیره پرخوری نکنه

من کاهشمو نمیبینم برا همین خیلی پرخوری میکنم و رعایت نمیکنم و ریزه خاری زیاد دارم چ پیشنهادی میدین؟

چه جوری کالری شماری میکنید؟ منم میخوام لاغر شم😓

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2738
چه جوری کالری شماری میکنید؟ منم میخوام لاغر شم😓

یه کالری شمار نصب کن هرچیزی که میخوری رو وارد کن.البته قبلش کالری مناسب وزنتو پیدا کن از اون کم کن ولی نه خیلی زیاد که جابزنی آروم آروم کمش کن 

منم للحذف شيريني وخوردن پروتئن ١١كيلو كم كردم عكس اندامم هم داخل تاپيك هام هست

اينشالله به اميد روزي كه بريم خونمون براي  اينكه شوهرم هرچه زودتر راضي به بار كردنمون بشه  واز اينجا بريم برام يك صلوات 
نمیشه شما تپلا لاغرشین همینجوری گوشتتون اب شه بیاد تو تن ما لاغرا😀😀😀😀

عزیز دلم بهترین نعمت خدادادی رو شما داری کفر نعمت نکن من ارزومه جای تو باشم کلییی سختی دارم میکشم تا جای تو باشم قدر بدون

عزیزم تو امضام هست ۲۰کیلو کم کردم. همین که ادم هفته به هفته کاهششو میبینه انگیزه میگیره پرخوری نکنه

توچه مدت ۲۰ کیلو کم کردی 

سلام بر حضرت معصومه (س)   السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ رَسُولِ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ فَاطِمَةَ وَ خَدِیجَةَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ الْحَسَنِ وَ الْحُسَیْنِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا أُخْتَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا عَمَّةَ وَلِیِّ اللَّهِ السَّلامُ عَلَیْكِ یَا بِنْتَ مُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَ رَحْمَةُ اللَّهِ وَ بَرَكَاتُهُ.
2706