2726
عنوان

بیاید مبخوام جریان زندگی سگیمو از اولش براتون تعریف کنم💔🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 4139 بازدید | 152 پست

15 سال زود نیست برای سگی بودن زندگی.. من اونموقع پولدار نبودم ولی خوشبخت ا بودم

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

روز ب روز مبرفت و من نمیدونستم داره ب تاریخ جداییمون میرسیم💔

ی روز در اومد گف ایدا گفتم جان دلم هیچ وف بهم نمیگفتیم جانم یا بله میگفتیم جان دلم 

گفت میخوام ببینمت منم خوشحال بودم و دودل خلاصه بلیط گرفت اومد پیشم اخه از یه شهر نبودیم 

دل تو دلم نبود رفتم دوش گرفتم بعد موهامو ک فره با دستگاه لخت کردم بهترین ارایشمو کردم و خیلی مواظب بودم خراب نکنم خیلی خوشگل شده بودم 

رسید ب ساعت ۴ یعنی زمان قرارمون زود راه افتادم باهم رفتیم تا رسیدیم بهش از دور یه ان دیدمش قلبم افتاد شروع کرد ب تاپ تاپ زدن نفسم بند اومده بود باورم نمیشد اونی ک یکسال تمام پشت گوشی بوسش میکردم رو به روم باشه نفهمبدم چیشد پرواز کردم تو بغلش محکم گرفته بودمش تو بغلم انگار قراره بدزدنش نفس نفس میزدم بی حال شدم ک اگ نگرفته بودم افتاده بودم ی پیرمردی هم خیلی قشنگ لبخند میزد نگاهمون میکرد نشستیم رو صندلی دستشو گذاسته بود رو گردنم باهم حرف میزدیم عکس گرفتیم چقدر هم خوش گذشت لپشو بوس کردم😍

اونم اول پیشونیمو بوس کرد وفتی بغلم کرد دیگه گفتیم خیلی نشستیم بریم قدم بزنیم باهم دست تو دست قدم میزدیم

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اسی جون خدایی یکم زودتر بزار علاف شدیم

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم

نشستیم رو چمنا دراز کشید رو پاهام منم موهاشو بازی بازی میکردم غرق چشما قشنگش ک از پایین بهم زل زده بود شده بودم 

دیگه بلند شدیم رفتیم تو پاساژ خرازی یکم گشتیم تا ساعت ۶ نیم بود فکر کنم سوار تاکسی شدم خیلی لحظه سختی بود برام..... دلم میخواست بیشتر کنارش باشم دوباره شد چن ماه بعدش دوباره اومد پیشم این دفعه کلی بغلش کردم بوسش کردم بوش کردم 

مزه عسل میداد این بارم گذشت یادمه هوا خوب خوب بود یهو بارون گرفت 💔😍

قرار اخرمونم تمام شد پای گوشی عاشقانه میگذروندیم تا رسید ب هفته پیش باباش مخالفت کرد گف اگ اسم این دخترو بیاری دیگه پاتو تو خونم نزار هرچی التماسش کرد گف ن الان ن هیچ وفت راضی نمیشم میخوایش اسم منو نیار مامانش گفت راضی شو دل مامانشو با حرفش شکوند 

رسما منو نابود کرد احساسمو کشت هیچیم باقی نموند بهترین ادم زندگیمو ازم گرفت خدا ارزوهاشو نابود کنه ازم موند ی ایدای داغ دیده ک هیچی نداره

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   

الان از زندگیم ی ادم بیچاره ک هیچی نداره💔🙂

ارزوهامو ازم گرفتن دنیامو نابود کردم تنها چیزی ک ازم باقی موند اینه

https://uupload.ir/files/s26f_20210415_235949.jpg

داستان عاشقیم تمام شد خدا از باعق و بانیش نگذره خ ایا تورو ب خودت قسم میدم منو به عرفانم برسون ....

همه عاشقارو برسون عشق حضرت فاطمه رو ب عشقش قسم میدم دست جوونارو بگیره 

ک مث من نشن تو سن ۱۵،۱۶ سالگی عین ۱۰۰ ساله ها بشن

داستان عاشقیم تمام شد خدا از باعق و بانیش نگذره خ ایا تورو ب خودت قسم میدم منو به عرفانم برسون .... ...

آخی عزیزم 

از خدا میخوام بهت آرامش بده 

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺
آخی عزیزم  از خدا میخوام بهت آرامش بده

ممنون عزیزم💔🙂🖤

نه عزیزم

آخه دختر جون تو نباید الان تو این فازا بری

تو باید الان فقط دتبال آینده ات باشی

حیفی به خدا هر چیزی سنی داری 

دیگه چیزی نمونده 😊 من رویاهامو میسازم 👩‍⚖ همینطور که تا الان ساختم  .برای آرزوهاتون بجنگید تا فرصت هست

گلم مطمئنی خانوادش نمیزارن یا خودش...شاید الکی بهونه میاره درضمن اون چن سالشه؟

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
2706