2726
عنوان

بیاید مبخوام جریان زندگی سگیمو از اولش براتون تعریف کنم💔🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 4139 بازدید | 152 پست

زود بذار دیگه

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گذشت و گذشت شدم ایدای ۵ ساله رفتم مهد کودک هلسا اگه اشتباه نکنم اونجا با رضا دوست شدم البته رفیق بودیم فقط بهاره بود گیسو هم ک از ۴ سالگی مهد کودک بود باهم بودیم 

گذشت و همینجوری رد شد من رفتم کلاس اول کلاس اول ب لطف خانم پور مشکور گذشت رفتم کلاس دوم اولین بارم بود مدرسه دولتی میرفتم معلممون خانم ال ابراهیم خیلی اذیتمون میکرد میبردمون نماز خونه میگفت جن داره شبا خوابمون نمیبرد از ترس حتی از مامانمم میترسیدم دوباره برگشتم وسط سال غیر انتفاعی خودم 

کلاس سوم گذشت چهارم بودم مامانم علاقه میدا کرد ب کار دیسپچ مدیریت هواپیما میرفت کلاس و دوره میگذروند بابامم خوب بودن باهم کلاس پنجم بودم مامانم توی فرودگاه میرفت کار میکرد ساعت ۶ صب تا ۱۲ شب من اصلا نمیدیدمش فقط جمعه ها اونم بیشترش از خستگی خواب بود 

کلاس ششم بودم طلاق گرفتن مامانم رف تهران من دو سه ماهی دوروز میدیدم مامانمو

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
2728
صلوات فرستادم. الهی سایه ی مامان بابات بسلامتی همیشه رو سرت باشه

مرسی عزیزدلم همچین عزیزای تورو خدا بالا سرت نگه داره منم صلوات فرستادم مهربون😘😘😘🥰

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم

اسی لایک کن گذاشتی

👑ملکه من همون کرمی  هستم که بعد از گذروندن سختی ها ( مثل دانه از دل سیاهی خاک) از پیله تنگ و تاریک تبدیل به  پروانه ی آزاد شدم 🦋😍 سختی ها و بغض های هر آدمی ، دارایی و اعتبار اون آدمه

بگو‌عزیزم

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
حساب کردم سنی نداری ک بشه از توش داستانی دربیاد

عزیزم نگاه به سن وسال نکنید سن فقط عدده بعضی وقتا یه بچه حدی ازکسایی ک بزرگترن توی زندگیش درد کشیده که هیچکس نمیتونه درکش کنه

بیایم به سن وسال هم نگاه نکنیم چه پیر و جوون ومیان سال وبچه و....... بلدباشیم همدردی وکمک کنیم♡♡♡

باز گذشت مامانم دوباره برگشت با بابام عقد کردن ۶ ماهه ولی باز ب مشکل خوردن بعد ۳ ماه مامانم دوباره رف تهران 

دیگه همینجوری ادامه میدادم دل تنگش بودم ولی عادی شد برام دیگه برام مهم نبود به زندگیم بیشتر فک میکردم میگفتم چرا بخاطر من مامان و بابام اذیت بشن؟؟ 

کلاس هفتممو گذروندم گیسو هم ک رف نهران زود دیگه ندبدمش 

۲۹ مهرماه سال ۹۸ بود ک رفتم کلاس هشتم اگ تاریخ اشتباه نکنم 

برنامه باهم رو داخل بازی کوییز اف کینگ دیدم نصب کردم ببینم چیه میگشتم همینجوری رو همه چی کلیک مبکردم رفتم رو چت روم زدم یهو چن نفر پش سر هم پیام دادن همرو رد کردم موند فقط ی کاربر ب اسم دیشیلیه 

خیلی جالب بود دوروز طول کشید تا قبول کنم ولی هی حسم مبگف قبولش کن گفته بود سلام خوبی😊

منم جواب دادم سلام ممنون دوباره گفت سلام خوبط😅

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
2706