2733
2734

بامیه بالاخره چند کالریه؟یه جا زده ۸۰ یه جا ۳۰😑

شما کالری بامیه هایی که اندازه یه بند انگشتن رو چند حساب میکنین؟

واسه حاجت دلیم یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم💕     بزارشاعرشم شعرتو بنویسم⚘  هرجاهم میرم بازم بر به تو میگردم🥺                              نزاشتی هیچ موقع پر شم از تنفر فقط تو یه کاری کردی که زندگیم ورق خورد🌻

روزای اولته؟!🤣

بعد ی مدت چشمی حساب میکنی

خودت دستت میاد

دیگه حساب نمیکنی این ۳۰ این ۵۰

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من میزارم روی ترازو به گرم وارد میکنم

ولی مطمعن باش ۳۰ اشتباهه ، بامیه کلی شکر روغن داره چجوری ۳۰ تا کالری آخه

وزن اولیه ۶۸.۸۰۰ ، ماهی دو کیلو کاهش با رعایت و کم خوری و کالری شماری (بدون ورزش)، وزن فعلی بعد از ۷ ماه ، ۵۴.۴۰۰    تو زندگی اگه درست موندن و به موقع رفتن رو یاد بگیری همیشه محترمی 
2728
روزای اولته؟!🤣 بعد ی مدت چشمی حساب میکنی خودت دستت میاد دیگه حساب نمیکنی این ۳۰ این ۵۰

نه اما خیلی وسواس دارم🤦🏻‍♀️آخه یه بامیه کوچولو چطور میتونه ۸۰ باشه نامرد😂

واسه حاجت دلیم یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم💕     بزارشاعرشم شعرتو بنویسم⚘  هرجاهم میرم بازم بر به تو میگردم🥺                              نزاشتی هیچ موقع پر شم از تنفر فقط تو یه کاری کردی که زندگیم ورق خورد🌻
نه اما خیلی وسواس دارم🤦🏻‍♀️آخه یه بامیه کوچولو چطور میتونه ۸۰ باشه نامرد😂

بامیه پر شیرست منطقیه ک ۸۰ باشخ

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2738