2726
عنوان

دوستان نطرتون رو ممنون میشم بگید

95 بازدید | 11 پست

آپارتمان داخل شهر یا ویلایی نوساز 5دقیقه باشهر فاصله

تعداد رای : 18
نظرسنجی
آپارتمان چن سال ساخت داخل شهر ومسکن مهر باشه
1
5%
ویلایی ۱۲قصب زمین ونوساز ۵دقیقه با شهر فاصله
17
94%
خدایا نگاهت رو از ما نگیر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی من وبلایی رو انتخاب می کنم . 

چون خودمونم ویلایی داریم . بزرگه ۷۰۰ متره حیاط داره . ۳ خوابس .‌ البته ما شهر بزرگ نیستیم ک مثلا خطر دزد اینا باشه . ما شمالیم❤کلی من می گم خوبه . چون تو آپبارتمان اونم مسکن مهر ک دیواراش مث کاغذه صدا میره و میاد بد هست . دل آدم میگیره . اگ پولشو دارید ویلایی بخرید

دلبر ناب دلم 
2728
ولی من وبلایی رو انتخاب می کنم .  چون خودمونم ویلایی داریم . بزرگه ۷۰۰ متره حیاط داره . ۳ خواب ...

یک قیمته چون آپارتمان داخل شهر و خونه اطراف شهر میشه

ویلایی 100 درصد چند سال دیگه اون قسمت هم میشه جزو شهر ارزش پیدا میکنه

آره دقیقا .. خونه ما یه روستا بود در زمان پدربزرگهای پدربزرگم اینا . بعد روستایی بود ک ب فامیلی ما  میشناختنش .‌چون پدربزرگام اینا کل زمین این  شهر رو ک قبلا روستا بوده رومال خودشون بود‌. الان ک شهر شده ارزش داره خونمون 

دلبر ناب دلم 
ولی من وبلایی رو انتخاب می کنم .  چون خودمونم ویلایی داریم . بزرگه ۷۰۰ متره حیاط داره . ۳ خواب ...

باید ماشینمون رو هم بفروشیم علاوه برطلاها عملا صفر میشیم از طرف دیگه هرچه زمان می گدره خونه گرونتر میشه بعدها بافروش ماشین و طلا نمیشه خرید دعام کن دوست مهربانم

باید ماشینمون رو هم بفروشیم علاوه برطلاها عملا صفر میشیم از طرف دیگه هرچه زمان می گدره خونه گرونتر م ...

آره عزیزم خیلی خونه گرون شده ما میخواستیم یک شهر نزدیک ساری یا خوده ساری خونه بخریم . بهشهر میخواستیم خونه  بخریم . همه جا رو  نگاه کرده بودیم .‌۱۰۰ تومن بود الان شد ۱ میلیار حداقل . اشکالی نداره . باز تلاش می کنید پول در میارید . ما میخواستیم از این خونمون بریم .‌ن اینکه بفروشیمش ن ‌ ‌ .‌میخواستیم یکی دیگع بخریم ک نشد . یهو رف بالا . اشکالی نداره همین ک صاحب خونه بشید و هر ماه صاحب خونه درتون رو برای پول گرفتن نزنه عاللیه🥰🥰 مبارکتون باشه پیشاپیش😘😘چشم ب روی چشمم  دعات می کنم

دلبر ناب دلم