2737
2734
عنوان

خیانت بابام ..توروخدا یه راه حل بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 2069 بازدید | 150 پست

توبه گرگ مرگ بزاربره باهمون خراب اخرش عین..پشیمون میشه ولی انوقت دیگه عمراقبولش کنیدالبته قبلش همه‌چیزوازش بگیرید

فقط 2 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.

به نظرم اگه این قضیه علنی بشه ..مامانت پیش فامیل خورد میشه. .خودتون سه حوری پدرت رو از این قضیه بکشید بیرون

من در پی خویشم ...به تو برمیخورم اما...سالهاست که در تنهایی هایم عاشقانه زندگی میکنم..برای خودم چای دم میکنم ..خودم رو تحویل میگیرم ..اما همیشه دوتا استکان چای میریزم یکی برای خودم ویکی برای تو ..فقط نمیدانم چرا هر بار چای تو سرد میشود،،،وای فراموش کرده بودم تو نیستی و جمع من و تودیگر ما نمیشود ...تو رفتی !!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اونجوری نیس ولی چون این خیلی بش پا داده و لذتشو برده ا و خیلیم بیشتر به خودش میرسه از مامانمم یه ...

فقط من میدونم ذره ذره مامانت اب میشه و هیچ کاری از دستت برنمیاد یعنی چی

ای ام کورد
عزیزم این جور زن ها مثل بختک هستن. خدا نکنه روی زندگی کسی هوار بشن. باباتون هم مزش رفته زیر دندونش ...

اره افرین دقیقا همینه دیگه ول کنش نیس ...تازه یکی از مردای فامیل هم میدونه که اینا باهمن و همش اینو تشویق میکنه و براش فیلمای ناجور میفرسته من شک دارم ک شاید اون اینارو باهم اشنا کرده

2731
بزار داداشت بفهمه با هر ترفندی شده هرچی بابات داره رو به اسم خودتون کنید بعدم ولش کنید

همش ب اسم خودمونه ولی یه خونه داره ک ب اسم خودشه و کاراشو اونجا انجام میده ازین حرصم میگیره که اگه بزرونش کنیم میره میش اون زنیکه

چجوری؟ سراغ نداری یه دعایی که جواب بده؟

ببینید چون برای امر حلال مبخواهید استفاده کنید جواب میده 

بخدا سراغ ندارم اینجا ک بهت بگم ولی ی دعا مهرمحبت بگیر برای پدرو مادرت و ی دعا دلسردی  ازون زنه و بعدم شهوت پدرتو بده قفل کنن بهم درخواست دوستی بده انشالله مشکلت حل میشه

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
نه اونجوری نیس ولی چون این خیلی بش پا داده و لذتشو برده ا و خیلیم بیشتر به خودش میرسه از مامانمم یه ...

عزیزم یه سایته به نام dilytime توی این سایت دعا برای جداییه دوحرام داره نگید خرافاته من خودم خیلی حساسم وای به عینه ازش نتیجه دیدم دعاهاش قرآنیه ولی قواعده خودشا داره

میرید داخله این سایت دعاها رو پیدا میکنین بعد ساعته نحس وسعده هر شهری که بگید رو میاره رویه اون ساعات دعای مورده نظر رومیخونی وکارایی که میگه انجام میدین...بخدا رد خور ندارا 

2738
اره افرین دقیقا همینه دیگه ول کنش نیس ...تازه یکی از مردای فامیل هم میدونه که اینا باهمن و همش اینو ...

بعید هم نیست عزیزم شایدم کار خود نامردش باشه.

شما بنظر من حقیر

تنها کاری که میتونید بکنید اینه که اصلا نذاری مامانتون بفهمه.

یه بار به بابات پیام بده و بگو که فهمیدم باهاش دوباره رابطه دارین حواستو جمع کن تا دوباره جنگی به پا نشده.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
عزیزم یه سایته به نام dilytime توی این سایت دعا برای جداییه دوحرام داره نگید خرافاته من خودم خیلی حس ...

فلفلی بمنم کمک کن میشه بیشتر توضیح بدی درمورد ساعت سعدو نحسش؟؟

من ب سحرو جادو  اعتقاد دارم 

میشه  برای شادی روح بهترین پدر دنیا ی صلوات مهمونم کنید😔
من میگم دوتاادم اجیرکن تاجاداره بزننش تهدیدش کنن که خودشوجمع نکنه بلای بدترسرش میاری چراشمابشینی غصه ...

اره دقیقا ولی کسیو نداریم اخه کیو اجیر کنیم مگه فیلم هندیه؟ مامانم ۴۵ سالشه ولی از غصه عین ۷۰ ساله ها شده

2706