2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اول نفس اروم بکش چون قطعا ذوق زده ای چون من اگه همچین چیزی رو میشنیدم زمین رو گاز میگرفتم😂😂😂😂😂😂

ولی یه چیزی حتما اول مطمئن شو که عینا  همینو گفته بعد خوشحالی کن دیگه کار خاصی هم نکن 

بخواد بیشتر ازت بدونه یه طوری خودش رو نشونت میده

از وقتی فهمیدم یکسره گریه کردم مات و مبهوتم دارم دیونه میشم 😭😭

تو دیگ کراش نبوده عاشق شدی انگار چرا بهش نگفتی دوسش داری حداقل غیر مستقیم

وای میفهمتت یه مدت ک گریه کنی خودتو خالی کنی بعدش بی حس میشی بهتر میشی

من‌حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...
تو دیگ کراش نبوده عاشق شدی انگار چرا بهش نگفتی دوسش داری حداقل غیر مستقیم وای میفهمتت یه مدت ک گریه ...

چه جوری می فهموندم من که خیلی کم میدیدمش😪 

آره عشق بود بدون ذره ای ناپاکی 

دیگه هیچ انگیزه ای ندارم 😭😭😭 اصلا نمیتونم کنار یکی دیگه تصورش کنم فامیل دورم هست عروسیشم ممکنه دعوت شیم 

احساس میکنم خواب دیدم خدایا کاش خواب بود😭 

چه جوری می فهموندم من که خیلی کم میدیدمش😪  آره عشق بود بدون ذره ای ناپاکی  دیگه هیچ انگ ...

الهییی بمیرم برات کاملا میفهمتت چون واسه خودمم اتفاق افتاده

یه جوری باید میفهموندی دوسش داری ک حسرتش به دلت نمونه اما چه میشه کرد دست تقدیره نمیشه با خواست خدا جنگید عزیز دلم باید کنار اومد هر کار خدا یه مصلحتی داره میدونم سخته خیلیم سختهههههه ولی باید کنار اومد 

الانم تا میتونی گریه کننننن خودتو خالی کن بزا سبک شی زمان همه چیو به مرور کمرنگ تر میکنه عشق خوبه خیلیم خوبه زندگیتو هدف دار میکنه بهت انگیزه میده اما با آدم درستش مطمئنم به موقش آدم درستش سر راهت قرار میگیره🙂❤ 

الهییی بمیرم برات کاملا میفهمتت چون واسه خودمم اتفاق افتاده یه جوری باید میفهموندی دوسش داری ک حسرت ...

دیگه حسرتش به دلم موند خواهری🙃 خیلی از خدا خواستم اگه به صلاحمه خودش حلش کنه گفتم خدایا من کاری از دستم برنمیاد ارتباط خانوادگی نداریم خودت درستش کن یه کاری کن اگه حتی به صلاح و قسمت نیست باهاش حتی یک ساعت حرف بزنم حداقل حسرتش به دلم نمونه خودت حلش کن ولی نشد حتی اون یک ساعتم نشد چه برسه به ازدواج

راستی

اسمت فقط 😁😭 بین گریه کردن خندم گرفت 😭😁😂😭 قربونت عزیزم واسه حرفات 😘🙃

خدایا کمکم کن بتونم تحمل کنم ...💔 

دیگه حسرتش به دلم موند خواهری🙃 خیلی از خدا خواستم اگه به صلاحمه خودش حلش کنه گفتم خدایا من کاری از ...

خیلییییی بده میفهمتت🥺🥺🥺

قربون دلت خب خواست خدا بوده لابد به صلاحت نبوده

الهی همیشه بخندی😍😂

از ته دلم از خدا میخوام فقط به دلت آرامش بده سختههههههه اما تو میتونی تحمل کنی خیلی قوی تر از این حرفایی🥺🥺

2706