2733
2734
عنوان

بچه ها خبر ندارین الان مسجدا با این شرایط کرونا افطار میدن یانه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 515 بازدید | 41 پست
زاهدان، الانم خیلی امار کرونا بالا رفته، دو هفته تعطیل کردن

اونجا که نیازمند پره عزیزدلم

هر چی میخوای بدی رو بسته بندی کن برو بده به یه عده که واقعا نیاز دارن

ثوابش هزار برابره

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

آره همه جا تعطیله 

تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر ببین برای افطاری باید همچی درست کنی و باشرایط کرونایی معلوم نیس چنین چیزی قبول کنن یا نه نظر من اینه که چنتا خانواده بی بضاعت رو درنظر بگیرین سبد کالا بدین ماهمینکارو کردیم ۱ ۲ کیلو برنج روغن تخم مرغ مرغ یکی دو بسته حبوبات و... با توجه به وسع خودتون خیلی بهتره 

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
2731
اونجا که نیازمند پره عزیزدلم هر چی میخوای بدی رو بسته بندی کن برو بده به یه عده که واقعا نیاز دارن ...

اره عزیزم، ولی شوهرم ماموریته، مناطق فقیر نشین اینجاهم یکم نا امنه نمیتونم تنهایی ببرم

روز قبل شروع ماه رمضان اخبار اعلام کرد افطار فقط مواد غذایی خشک قابل قبولع 

مثلا برنج و روغنش رو بین چند نفر نیازمند واااااقعی تقسیم کنین

با قرص لاغری گیاهی کارویل سایز و وزن کم کردم ، تبلیغ نیست فقط تجربه شخصیه خاستم با شما هم درمیون بزارم ♥️♥️♥️
2738
اره عزیزم، ولی شوهرم ماموریته، مناطق فقیر نشین اینجاهم یکم نا امنه نمیتونم تنهایی ببرم

عزیزم

خدا رحمت کنه عزیزتو روحشون شاد

ایشالا به دست نیازمند واقعی برسه⚘

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
استارتر ببین برای افطاری باید همچی درست کنی و باشرایط کرونایی معلوم نیس چنین چیزی قبول کنن یا نه نظر ...

اره دیشب اینکارو کردیم، بابام پخش کرده بود ، میگفت نمیدونی چقد دعا کردن 

ولی گفتم امروز برا افطاری ساندویج الویه یا مرغ درست کنم بفرستم مسجد

مقدار پولتو بده خیریه 

عشق های واقعی پیدا نمیشن، ساخته میشن💜...همسرم مکمل ارامش زندگیمه❤️⁩ای آن که دوست دارمَتَ اما ندارمَتَ...جایت همیشه در قلب من درد میکند🌟من دوست دارم بگم ویتامین۳۰ تو بگو ویتامین ( ث یا c) کاری به ویتامینای من نداشته باش 😌

جای ما مسجد بازه افطارم میدن البته با رعایت پروتکل

منم زاهدانم

تو اعتیاد آورترین مخدر جهانی🤪که ترک کردنتمحاله🔗🌼 #ابروکمون_عاقامونم       از اوج   تا پروااااز۶۵۰     همیشه عشق باشد همیشه برکت😉😁😀  #پروازیم😎

غذای بسته بندی وآماده الان تواین وضعیت مورد پسندنیست،میتونی چندتا ماکارونی،رب،روغن،قند، برنج،خرما،...حتی به وزن کم به نیازمندواقعی بدین، اینجوری باعث خوشحالی چندخانواده میشین،ماشب اول ماه مبارک همین کاروکردیم به جای افطاری به افراد هم سطح وفامیل

آقاببخش ڪہ سرم گرم زندگےست...دلم براےشما تنگ نمےشود🥺اللهم صل علے محمدوآل محمد وعجل فرجهم
اره دیشب اینکارو کردیم، بابام پخش کرده بود ، میگفت نمیدونی چقد دعا کردن  ولی گفتم امروز برا اف ...

خطرناکه عزیزم ولی همین خیلی بهتره بنظرم تهش یه غذایی هم درست کنید برای بستن دهن فامیل که فکر نکنن که شما کاری نکردین 

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
2706