2737
2734

چیکار می‌کنی عصبی میشه

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شاید تو بچگی زیاد سختی کشیده من با کوچکترین حرفی عصبی میشم چون خیلی سختی کشیدم مخصوصا تو بچگی احتمال ...

خب سختی چ ربطی به شخصیت عصبی داره قرار نیست تاوان گذشته منو بچم بده عقده ای هست ازش بیزارم دارم فک میکنم اگه ازدواج کنم دیگه یک بارم نمیام خونه

2738
خب سختی چ ربطی به شخصیت عصبی داره قرار نیست تاوان گذشته منو بچم بده عقده ای هست ازش بیزارم دارم فک م ...

عزیزم خیلی ربط داره وقتی آدم مدام تو سختی باشه آرامش نداشته باشه قطعا یه آدم عصبی میشه هرچند من اونجوری نیستم که مدام عصبی بشم

عزیزم خیلی ربط داره وقتی آدم مدام تو سختی باشه آرامش نداشته باشه قطعا یه آدم عصبی میشه هرچند من اونج ...

نمی‌دونم هستی سعی کن ظریف باشی تمرین کن بگو که من ی دخترم باید مهربون باشم گاهی وقتی خواهرت میبینی تو دلت قربون صدقه برو تا عادت کنی باور کن عصبی بودن فقط باعث ایجاد دوری میشه بین تو و اطرافیان مث مادر من نباش