2737
2734
عنوان

تستم‌مثبته ،روزه بگیرم؟

291 بازدید | 39 پست

سلام.من دوتا سقط داشتم  توی سال ۹۹، از اسفند که دوباره اقدام بودیم دیگه ذهنمو رهاکردم وواقعا منتظر نبودم و حقیقتا چون داشتم دندونامم درست میکردم میخواستم یکی دوماه دیگه مثبت بشه اما دوهفته عقب انداختم ودیروز بیبی‌چک زدم مثبت شد...طبق تاریخ پریودم میشم ۶ هفته و دوروز...سر دوبارداری قبلی انقدر دکتر وآزمایش رفتم کلافه شدم،سر این تصمیم گرفتم بذارم دوسه هفنه بگذره یه باره برم برای آزمایش و سونو... حالا بنظرتون دراین شرایط که فقط با بیبی چک متوجه بارداری شدم،روزه ضرر داره یا میتونم ادامه بدم؟ 

خدایا شکرت برای هرچی دادی و ندادی 💚

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نگیر..

دخترم =(🚬 م‍‌ب‍‌ت‍‌ل‍‌اب‍‌ح‌ه‍‌ی‍‌پ‍‌وف‍‌رن‍‌ی‍‌ا.ir   🥀─━─•⊰ از بلندای نگاه تو فقط پروازه و پرواز و پرواز~نه محضر لازمه نه حلقه خب~اما تویی محرم تویی همدم تویی همراز💔 ⊱•─━─     
2731
2738

واقعا نمیدونی 

چرا انقدر بیخیالید خدا هم والا راضی نیست 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

توی سه ماهه اول و آخر خیلی ضرر داره اگه سلامت بچه ت واست مهمه نگیر

خدایا شُکرت که من مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا شدم، ♥️دوست عزیزم میشه واسه اینکه نی نی ام،سروقت خودش سالم بیادبغلم یه صلوات بفرستی،ممنونم🤗..خدایا نی نی ام رو سالم سروقت خودش بزاربغلم آمین♥️
2706