2726
عنوان

علائم ترکیدن کیست چطوری میشه

427 بازدید | 32 پست

سلام خانومیای مهربونم دیروز ناگهانی زیر دلم خیلی شدییییید درد گرفت در حدی هم نمیتونستم نفس بکشم و بدنم عرق کرد دستو پام یخ کرد بعدش استفراغ کردم . خیلی حالم بد بود نمیتونستم راست وایسم .. چند روز پیش دکتر بهم گفت کیست پنج سانتی داری ممکنه ترکیده باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟ الانم وقتی میرم دستشویی زیر دلم شدید درد میگیره... 

اقدامی؟!؟! 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
علایمش همیناس درد و تهوع  باید سونو کنی استراحت کن حسابی شاید چرخیده یا تکون خورده

اره وقت بگیرم چندروز دیگه برم سونوگرافی ... کیست چرخیده ؟؟؟؟ دیروز که مردم و زنده شدم . ینی نترکیده؟؟؟ تو اقدامم هستم نمیدونم اصلا این ماه پریود میشم یا نه

برا کیستت دارو چی میخوری؟

منم کیست داشتم ولی نمیدونستم بعضی وقتا زیر دلم خیلی درد میومد

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤
برا کیستت دارو چی میخوری؟ منم کیست داشتم ولی نمیدونستم بعضی وقتا زیر دلم خیلی درد میومد

نه دکتر بهم نداد گفت تو اقدامی چیزی بهت نمی‌دم اگر این ماه پریود شدی بعدش سونو بده تا ببینم و دارو بدم اگر هم نشدی و باردار بودی که دیگه هیچی مشکلی نیست 

سلام گلم کلم بروکلی برای درمان کیست بهترین راه حله یعنی عالیه امتحانش کن، همیشه وقتی کیست داری کار سنگین نکن مراقب باش، نه اگه میترکید اصلا نمیتونستی تو خونه بمونی درسته دردت زیاد بوده ولی ترکیدن کیست الکی نیست

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭

منم ی کیست درحدپرتقال تامسون داشتم یکم فشارمیومد بهم همین حالت هایی ک شماگفتید روداشتم . فک نکنم ترکیدن کیست اینجوری باشه 

هروقت اسم کاربریمو دیدی فقط بگو خدایابه زندگیش آرامش بده. یه دنیاممنونت میشم بااین دعای قشنگت💔🥀💜

استاتر یه سوال من بعد زایمان دقیقا بعدش بعضی وقتا زیر دلم نزدیک آپاندیس درد میگیره وقتی برمیگردم رو قسمتی که درد میکنه میخوابم دردم آروم میشه این ممکنه کیست باشه؟دکترم گفتم گفت سونو لازم نیست 

❤ما شاء الله لاحول ولا قوه الا باالله العلی عظیم💜💙💛
سلام گلم کلم بروکلی برای درمان کیست بهترین راه حله یعنی عالیه امتحانش کن، همیشه وقتی کیست داری کار س ...

سلام عزیزم ... وای نه غیر قابل تحمل بود حتی الانم زیر دلم درد می‌کنه ... کلم بروکلی همیشه بخورم؟ ممنونم از راهنماییت مهربون

نه دکتر بهم نداد گفت تو اقدامی چیزی بهت نمی‌دم اگر این ماه پریود شدی بعدش سونو بده تا ببینم و دارو ب ...

منم تو اقدام بودم که دکتر بهم دارو داد همون ماهم باردار شدم 

چند روز مونده تا پریودت ؟

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤
منم ی کیست درحدپرتقال تامسون داشتم یکم فشارمیومد بهم همین حالت هایی ک شماگفتید روداشتم . فک نکنم ترک ...

واقعا ؟؟؟؟!!! من دیروز حتی استفراغ کردم اصلا ی حالی بودم

2706