2726
عنوان

دیروز قرعه کشی کردیم با شوهرم😂

| مشاهده متن کامل بحث + 519 بازدید | 37 پست
اجی میشه بگی بیبی چکم چیه من همش ۲۶ پریود میشدم جز فروردین ک ۲۹ شدم حالا دیروز بیبی زدم اینجوری شد

مبارکه عزیزم

@نی_نی_یار_۵  بهت قول میدم ک فردا بیشتر از امروز عاشقت باشم😊               لغو کاربریم نکن هیچوقت😁

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
منم از همین میترسم😂😂چکن شناسنامهرو پدر میره میگیره یه وقت جوگیر نشه😁

آخ آخ خواهر منم سر اسم دخترش پیرشد 😂 دیگه آخری قسم داداش منو و شوهرم میداد میگفت با شوهر خودش برن یه وقت چیزه دیگه نزاره 😂

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍

مبارکش❤💙

دخترم =(🚬 م‍‌ب‍‌ت‍‌ل‍‌اب‍‌ح‌ه‍‌ی‍‌پ‍‌وف‍‌رن‍‌ی‍‌ا.ir   🥀─━─•⊰ از بلندای نگاه تو فقط پروازه و پرواز و پرواز~نه محضر لازمه نه حلقه خب~اما تویی محرم تویی همدم تویی همراز💔 ⊱•─━─     
آخ آخ خواهر منم سر اسم دخترش پیرشد 😂 دیگه آخری قسم داداش منو و شوهرم میداد میگفت با شوهر خودش برن ی ...

سر اسم دخترمم اینحوری شد من میگفتم رونیکا شوهرم گیر داده بود ریحانه😐😐

اخر سرم رونیکا گرفت ولی منو اذیت کرد میگفت یه چیز دیگه گرفتم دق کردم تا شناسنانه رو دیدم

سر اسم دخترمم اینحوری شد من میگفتم رونیکا شوهرم گیر داده بود ریحانه😐😐 اخر سرم رونیکا گرفت ولی منو ...

وای عزیزم رونیکا اسم برادرزاده منم هست 😍 شاید جالب باشه اوناهم بین رونیکا و ریحانه گیر بودن که اخرشد رونیکا 😂حرف داداشم

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
اجی میشه بگی بیبی چکم چیه من همش ۲۶ پریود میشدم جز فروردین ک ۲۹ شدم حالا دیروز بیبی زدم اینجوری شد

خوشبسعادتت من الان زدم با۳روز پیش منفی شد😭

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این همنفسی چه حس و حالی دارد❤در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤
2706