2726
عنوان

دیروز قرعه کشی کردیم با شوهرم😂

519 بازدید | 37 پست

برای اسم نی نی

من از اولش میگفتم رادمهر

شوهرم میگفت 

امین

احسان

روهام

رادین

اخرسرم رادمهر دراومد😂😂دادیم دخترم برداشت کاغذشو.

به نظرتون میزنه زیر حرفش یا نه؟

خودش که گفت اوکی مرد و حرفش🤣

ضمنا اسم خودمم مادرپدرم قرعه کشی کردنچون توافق نداشتن ☺

بسلامتی باشه

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اجی میشه بگی بیبی چکم چیه من همش ۲۶ پریود میشدم جز فروردین ک ۲۹ شدم حالا دیروز بیبی زدم اینجوری شد

گلی احتمالا مثبته ولی چتد روزم صب کن دوباره بزن

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

خیلی اسم خوشگلیه مبارک باشه انشالله نام دار باشه 😍نه دیگه وقتی حرف زدین نمیزنه زیر حرفش 

منم مامانم قبل زایمان ب بابام گفته بزار آتنا قول از بابام گرفته حتی قبل از بستری شدن بعد روز شناسنامه گرفتن مامانم میگفت اسمتو گذاشت چیزه دیگه 😂😂😂

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
2706