2726
عنوان

خواهر شوهرم قربونش بشم خیلی مهربونه عاشقشم

| مشاهده متن کامل بحث + 2746 بازدید | 70 پست
بچه هم داری؟

نه

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
مرسی قربونت بشم🤩🤩🤩🤩😍😘🤩😍🤩😘🤩😍🤩😘🤩😍😘🤩

خدا نكنه خانوم گل♥️

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

صبح زنگ زد متوجه شد بی حالم از حرف زدنم نه عزیزم اتفاقا اصلا هیچوفت توقع جبران ندارن بسیار آدمای با ...

بحث توقع نیس بالاخره محبت محبت میاره یکطرفه هم اصلا صورت خوشی نداره

مهربان باشیم بخدا هیچی ازمون کم نمیشه💕
2728
منم زنداداشم خیلی مهربونه ۲تا دارم ۲تاشونم مثل خواهرن برام ولی بزرگه ازم دوره کوچیکه نزدیک همیم برام ...

الهی خدا خیرشون بده عزیزم خواهر شوهرمن اتفاقا خیلی شده منو سوپرایز کرده و برام هدیه خریده 

خدا شما رو برای اونا و اونا رو برای شما حفظ کنه❤❤❤🌹

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
بحث توقع نیس بالاخره محبت محبت میاره یکطرفه هم اصلا صورت خوشی نداره

خب یک نمونه اش عید واسه من یه هدیه گرون خرید بعنوان عیدی من چند روز قبل براش شومیز خریدم اتفاقا خیلیم شرمنده شد و.گفت هیچ توقعی ازت نداشتم دفعه بعد اصلا لازم نیست جبران کنی هرچی گفتم نه فلان گفت من ازت توقع ندارم

ما هم از کرونا مهمان نپذیرفتیم 

اون سری یه مهمان پرو اومد خونمون من خیلی نگران بودم 

خواهرشوهرم اومد دلداری بده ....

میگه عزیزم خواهر گلم تو فکر نباش کرونا گرفتی برات غذا میارم ☹

میگم لا اقل بگو خدا نکنه 

کروناییم نکن 😁

همه خواهرشوهرابدنیستن منم بازن داداشام خوبم 😐 احترام بذاری احترام میبینی 

ولی من مخالفم خوبی تو ذات آدماس 

یه عده احترام هم حالیشون نیست 

حالا تو هر کاری بکن اصلا مهم نیست براشون 

ولی من مخالفم خوبی تو ذات آدماس  یه عده احترام هم حالیشون نیست  حالا تو هر کاری بکن اصلا ...

اره بعضیااینجورین برخوردداشتم باهاشون ولی کلا بنظرمن خواهرشوهرخوب قطعا زن داداش خوبیم میشه مادرشوهرومادرزن خوبیم میشه دقیقا حرف توعه توذاتشونه خوب بودن بعضیاک بدن خاهرشوهربدیه خب زنداداش  بدی میشه و..