2733
2734
عنوان

همسرم همش سر بچم به من توهین میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1488 بازدید | 50 پست

یه راه حلی که به ذهنمم میرسه محکم بهش بگی مشکلت با من چیه ؟؟؟!!!بگو اینا بهانس درد اصلیتا بگو والا هر کسی میدونه بچه گریه میکنه تب میکنه مریض میشه  و هزارا اتفاق دیگه و همچنین بهش بگو من ربات نیستم منم یه انسانم با هزار. اشتباه ممکنه تو نگه داری بچه اشتباه کنم کمی بیشتر گریه کنه شاید. بیشتر مریض بشه اما با لاخره به یاری خدا بزرگ میشه اما اشتباه تو بزرگتره چون شخصیت خودتا پیش بچه خراب میکنی و تو الگو اونی و وقتی بچه شخصیت بی تربیت بی ادب و بی نزاکت شد هیچ ارزشی نداره

بعضی رفتارا واقعا دست خوده ادم نیست یه مرد. بد دهن ممکنه بد. دهن بمونه و. خوب نشه اما حداقلش میتونی کمترش کنی و حتی کنترلش کنی چون شخصیتش شکل گرفته تغییر سخته اما اجبار نه !!!مثل اینکه من عاشق شیرینی باشم اما میدونم چاق میشم اما باز میخورم و یا نه از مامانم بترسم بخورم چون بدش میاد کمی کنترل میکنم و از طرفی مضرات شیرینی هم میدونم اما طبق عادت باز میخورم ...سه تا راه هست دونستن کار اشتباه و باز انجام دادن اون  ندونستن اون کار و انجام دادن اون  دونستن اون کار ولی ترس از انجام دادن اون کار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گفتم به خاطر بچه داد نزن شیر من رو میخوره میگه خفه شو توهین میکنه توی دعواهاش بارها به آرومی گفتم بچ ...

یه جوری حلش کن چون بعدها تو تربیتش هم دخالت میکنه دیدم که میگم اگه واقعا اینهمه بچه ت رو دوست داره قهر کن بخاطر بچه درست شد شاید 

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

باید ببینی شوهرت تو کدوم مرحله جواب میدونه شاید واقعا نمیدونه رفتاراش بد دهنیاش چقدر تو شخصیت خودش و بچت تا ثیر گذاره پس با صحبت و با زبون نرم بهش بفهمون 

شایدم میدونه و نمیخواد. تغغیر کنه چون احساس قدرت میکنه پس باید بهش بفهمونی که ازش نمیترسی و با این کار هیچ ارزشی نداری و ازش اصلا نمیترسی و قوی تر از اونی 

و شایدم بهانه دیگه داره و. تنها راحش خالی کردن رو تواه که باز باید حالیش کنی که تو چاه نیستی که دردای اونا با خالی کردن خودش رو تو اروم شه 

2728