2733
2734
عنوان

همسرم همش سر بچم به من توهین میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1488 بازدید | 50 پست

یه بار که اینجوری گفت بگو اره من بچه داری بلد نیستم بیا این تو واینم بچه ات بعد هم پاشو برو تو اتاق در هم ببند اگه بچه گربه هم کرد نرو بیرون بعد اگه حرفی زد بگو تو بچه وقتی همه چیش اکیه رو نتونستی ساکت کنی حالا به من گیر میدی

برای حل شدن مشکل داداشم یه صلوات میفرستی😔
فقط درموردبچه اینطورن،یعنی قبل ازبچه دارشدن هم به کارهای دیگه گیرمیدادن

به رفتارای پدر و مادرم گیر میداد خیلی و نکته بین بود الانم خیلی به کارای بجه گیر نیده بچم حالشم خوب باشه میگه پوشکش رو عوض کردی ؟؟؟شیرش دادی؟؟؟داروهاش رو دادی؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو باشه هرچی تو بگی بعد کار خودتو کن

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2731
فک کردم نوزاد زیر ۴۰روزه. الان که دیکه خوابشم تنظیمه.بهترین کار اینه واکنش نشون ندی فک کن نمیشنوی ه ...

خمین کار رو کردم میگه جواب من رو بده و الکی نگو باشه حرفایی که میزنم رو واقعا قبول کن 

2 سال ۳۷ و ۳۵

فکر کردم اختلاف سنیتون بالاست که فکر میکنه از پس بچه برنمیای ولی اینطور ک میگی معلومه یه مشکلی داره

وسواس فکری نداره؟؟

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
خمین کار رو کردم میگه جواب من رو بده و الکی نگو باشه حرفایی که میزنم رو واقعا قبول کن 

چه زورگوعه😡

خب بگو باشه جوابشو بده ولی در باطن اصصصلا واست مهم نباشه انگار همچین چیزی نشنیدی

2738
چه زورگوعه😡 خب بگو باشه جوابشو بده ولی در باطن اصصصلا واست مهم نباشه انگار همچین چیزی نشنیدی

میفهمه چک میکنه اگه اون کاری که میگه انجام ندم پدرم رو در میاره خیلی داغونم دلم واسه بچم میسوزه اون ناراحت میشه این سر من داد میزنه 

میگم ولی فایده نداره به خدا همش به من گیر میده دعوا میکنه تاره امروز سر کولر میخواست من رو بزنه  ...

مگه کجایی کولر روشن میکنید تهران ک خیلی خوبه خنکه. بنظرم بهش بگو از کارش زود بیاد ب بچه رسیدگی کنه

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
یه مدت باهاش سرسنگین باش و ب حرفاش اهمیت نده

ابن کار رو کردم میگه کی بهت خط میده مادرت دیگه با اونا نباید زیاد رفت و آمد کنیم هر چیه زیر سر مادرته بیچاره مادر من به خدا حرفی نمیزنه 

2706