2737
2734
عنوان

فقططط آقایون لطفا بیااید

| مشاهده متن کامل بحث + 596 بازدید | 62 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آقایدشما؟

نه مگه فقط آقا باشی که بدونی

درسته آدم میریزه بهم و ناراحت میشه ولی مهم الانه که خانومتون چیکار میکنه به شما تعهد داره 

اون مردک شاید الکی هم گفته باشه که زندگیتون رو بریزه بهم 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.

فقط طلاااقش میدم بره خونه باباش😂😂

اینقدر دوست دارم شوهر ایندم پلیس نیروانتظامی (مخصوصاموادمخدد)باشه از اون پلیسا که قد بلندی دارن هیکلین بازوهای بزرگی دارن و چشم ابرومشکین ته ریش دارن  و باهمه مغرورن و اخمو فقط با خانوادشون مهربونن😎یه صلوات بفرستین همینطور که میخوام بشه فرهنگیانم قبول شم.ریپلای کنید شادشم♥️😻
2738

فکر نمیکنم کسی بیاد به یه مرد در خصوص ناموسش حرف بزنه .جز اینکه نظر خاصی داشته باشه که باید با اون پسر برخورد بشه نه همسر خودش  .هر چند شنیدن و تحملش سخته ولی هر کسی گذشته ای داره و حال آدمها مهمه .

عاقا نیستم ولی اکثر کسایی که میخان با هم ازدواج کنن این حرفا بینشون زدع میشع بنظرم که مثلا گذشتم برات مهمه مهم نیس و اینا،

بعد بستگی داره که خانم به شوهرش گفته باشع که همه چیو بت گفتم ولی اینو نگفته باشه باهاش حرف میزدم ک چرا اینکارو کردع 

از اون ب بعد ی کوچولو حواسمو بیشتر جم میکردم و حساستر میشدم ولی هرگز بی اعتماد نمیشدم بش تا زمانی ک تو دوران متاهلی چیزی ازش ندیدم☺️

کاربری دو نفره ست....... چالش‌ناشناسم 🦋 https://harfeto.timefriend.net/16378372719844⚜️ 
فقط طلاااقش میدم بره خونه باباش😂😂

وای امضات رویای منم هست    

صلوات فرستادم  

یه دختر دیوونه که دیوونه بارونه  یه دختر پر احساس که عاشق نویسندگیه  یه نویسنده‌ کوچولو با رویاهای بزرگ🌈🦋
2706