2410
2553
عنوان

همسرتون خونه مادرتون ظرف میشوره؟؟🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 2625 بازدید | 163 پست
مادرشوهرت مشکل داره

عزیزم چون من از خونواده سطح بالایی هستم و همسرم طبق روال قبلی زندگی من واس من خرج میکنه و نمیذاره زندی مجردی و متاهلی من فرقی کنه مادرشوهرم اینا اذیتش میکنن 

میگن باید به پدر و مادر و خواهرت برسی که ازدواج هم کرده ولی زنت در حد بخور نمیر 

من وقتی لباس نو میپوشم همه بهم اخم میکنن 

حتی همسرم وقتی مدفقیتی تو زندگیمون ب دست میاریم به اونا نمیگه

سلام جانا داداش من طبق توافقشون با خانمش  روزای جمعه ظرفارو میشست تقریبا یه دوماهی شست یه روز رفتم خونشون زنداداشم گفت بیا ببین رفته ماشین ظرفشوئی خریده میگه این سهم من 😂😂😉😉

خواستم بگم تو خونه خودشونم نمیشورن اونوقت شما میگی خونه مادرم !!!چه اشکالی داره یه جور دیگه مثلا خریدی یا کمکی جبران کنه ؟؟؟ 🌹🌹🌹

از سخن چینان شنیدم آشنایت نیستم 🖤❤ خاطراتت را بیاور تا بگویم کیستم ❤🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

والامن ۱۰ساله تلحالاظرف خونه مادرشوهرم نشستم همسایه هم هستیم البته هروقت خاستمم نزاشتن

چند وقت یکبار میرید خونشون؟؟منطورم شام و ناهار هست

السلام علیک یا بقیه الله ًعجل الله تعالی فرجه ًبه جمعمشق انتظار 👉بپیوندید.
2456
عزیزم ی مثال ساده واست میزنم دستت بیاد. وقتی همسرم به مادرش میگه ی غذایی هوس کردم بعد از رفتن ما در ...

عزمزمه این مادر بیمار هست قبول کن شما با یک انسان بیمار سروکار دارید سخته اما اون این جوریه بنا به هر دلیلی به این نقطه رسیده تجربه بدی داشته تربیت بدی داشته و...

نمیشه که گفت مدل من فک کن ورفتار کن هرچند درست  وبجا باشه

حق دارین سخته با این جور روحیه ای سروکار داشتن

خودتون را قوی کنین روی خودت کار کن هیچی وهیچ کس ارزش نداره آرامش زندگیتون را بهم بزنه

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
عزیزم اتفاقا از نظر من زن و مرد نداره  ما اکثرا تو هفته ۶/۷وعده خونه مامانم اینا هستیم حالا بع ...

اشتباه از خودتونه ،درسته دختر اون خانواده ای و پدرمادر از همه واسه ادم عزیزترن ولی خب اوناهم نیاز به این دارن که یه روزایی تو خلوت و ارامش سر کنن و رابطه باید حد و اندازش نگه داشته بشه وگرنه مشکل پیش میاد همینجوری که واسه شما پیش اومده 

من خودم وقتی میرم خونه مادرم خودمو نمیذاره کار کنم و میگه یه روز اومدین اینجا اونم کار کنید ولی من یا شوهرم به خاطر دوست داشتنمون کمکش میکنیم 

شده از درد بخندی که نبارد چشمت...من در این خنده پُر غُصه مهارت دآرم.🙃 
2714
اشتباه از خودتونه ،درسته دختر اون خانواده ای و پدرمادر از همه واسه ادم عزیزترن ولی خب اوناهم نیاز به ...

عزیزم اتفاقا بخاطر خونواده قدر نشناسی که همسرم داره منم دوست ندارم زیاد مزاحم مادرم بشم اماکلی اسرار میکنه 

لابد بلد نیس قشنگ با سیم بسابه

کالری شماری وزن شروع۷۹.۸۵۰ تاریخ ۲۵آبان۱۴۰۱ هدف اول۷۵🔓  هدف دوم ۷۲🔐هدف سوم ۷۰🔒هدف چهارم ۶۵🔒نه تو می مانی   نه اندوه   و نه هیچ یک از مردم این آبادی...
2706