2733
2734
عنوان

همسرتون خونه مادرتون ظرف میشوره؟؟🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 2625 بازدید | 163 پست
عزیزم آخه اگه نخوام‌نمیکنه مامان منم خییییییلی کمک کرده بهش درحالی که مادرش فقط منتظر بوده پول بیاد ...

خب شوهرت میتونه در کارهای دیگه کمکش کنه ،کارایی که مردونه تر هست ،مثل خریدی ،دکتر بردنی ،

میبینی اینجا اکثرا تعجب کردن این تفاوت نگرش فرهنگ تربیت وانتظار را نشون میده

عزیزم اتفاقا از نظر من زن و مرد نداره 

ما اکثرا تو هفته ۶/۷وعده خونه مامانم اینا هستیم حالا بعضی وقتها بگه من ظرفارو میشورم چیزی نمیشه که

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم آخه اگه نخوام‌نمیکنه مامان منم خییییییلی کمک کرده بهش درحالی که مادرش فقط منتظر بوده پول بیاد ...

هرکاری خواستین انجام بدین برا رضای خدا ودل خودت باشه پشتش توقع انتظار بازگشت نداشته باشی

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
عزیزم اتفاقا از نظر من زن و مرد نداره  ما اکثرا تو هفته ۶/۷وعده خونه مامانم اینا هستیم حالا بع ...

وقتی خودش میگه خوار میشم ینی روحیه ی این نوع کار رو نداره و به مادرت بگه مادر جان کاری چیزی داری در خدمتم‌ نه اینکه یک کاره بره ظرف بشوره.

2728

دست مامانتون درد نکنه، اما شوهرتون باید با ظرف شستن جبران کنه محبت هاش رو

یعنی اگه شما ظرفهاش رو بشوری جبران نمیشه؟؟ 

هزار کار و راه دیگه برای جبران هست

چطوری همچین چیزی رو از شوهرت خواستی🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

مامان من هزار کار واسه ما انجام داده، اما من همچین توقعی از همسرم ندارم

🙃فیزیک خیلی آسونتر میشد🔸️اگه بجای سیب،      👈🍎خودِ درخت میفتاد رو نیوتون     👈🌴
عزیزم اتفاقا از نظر من زن و مرد نداره  ما اکثرا تو هفته ۶/۷وعده خونه مامانم اینا هستیم حالا بع ...

اگه پدرت هم ظرف میشوره تو خونه که بهش بگو ایشونم بشوره 

ولی به جاش یه خواسته ای داشته باش که بعداً نکوبه تو سرت و جلو کسی نگه حداقل شأن تو زیر سوال می‌ره 

اولا که صلاح نیس هر روز برید خونه مادرتون غذا بخورید 

ثانیا واسه ادای احترام با خودتون غذا ببرید اونجا بخورید .کباب بخرید ،جوحه درست کنید تو حیاط 

تو که توی مغز همسرت نیستی 

نوع تربیت وفرهنگ خانواده ها تفاوت داره

بله حق با شماست بهتره با سیاست درخواستت را بگی

با ناز بگو کاش امروز بتونی کمک هم ظرف ها را بشوریم 

جوری که سوالی باشه درخواستت اگر ظرف شستن براش سخته بگو توی جمع کردن وپهن کردن کمک کنه

خونه مادرتون اصلا لازم نیست طی هفته ۶ یا ۷بار برین

اندازه نگه دار که اندازه نیکوست

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
2738

زن و مرد نداره ؟ پس از این به بعد شما زحمت بکش برو بیرون سرکار ،کارگری ، هرچی ، همسرت بمونه خونه و خونه‌داری کنه... ظرف بشوره ، غذا درست کنه ، گردگیری کنه ، دوست داری ؟ زن و مرد نداره دیگه

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
عاشقتم یعنی ی وقتایی بهت پیله م ی روزایی رو تعطیلم من دست خودم نیس ک من دست خودم نیس ک💃💃 ببخشید ...

به افتخارت یه قر بیاااااام

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

مگه قراره همسرتون ظرفای مادرتو بشوره پس شما چکاره ای یه خورده ارزش به شوهرت بده کار کرده حالا برای جبران بره ظرف بشوره خب جایی که ارزش واقتدارش حفظ بشه کمک میکنه واقعا که چه توقعاتی از شوهر بیچاره داری

خدایا فرزنذانم را خودت از هر بلایی محافظت بفرما

شما ظرفها رو بشور، شوهرت خرید کنه، سفره رو جمع یا پهن کنه باهات، کارهای بیرونش رو انجام بده 

اگر دلت واسه مامانت میسوزه هفته ای 7 وعده اونجا نباشین، بزارین یکم استراحت کنه بنده خدا

🙃فیزیک خیلی آسونتر میشد🔸️اگه بجای سیب،      👈🍎خودِ درخت میفتاد رو نیوتون     👈🌴
2706