2726
عنوان

فرض کنین یه دختر میخواد عقد کنه با یه پسر از خانواده غریب

| مشاهده متن کامل بحث + 669 بازدید | 49 پست
هر موقع رفتی خونه مادر شوهرت بعد ناهار ب اجبارم ک شده ظرفا رو میشوری خب این اتفاق ماهی یکبارم میاف ...

تو یه شهر دیگن.من برم تو عقد خونشون بمونم.زشت نیس؟

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید
همون دیکه شب نمون کم برو دوری دوستی

خب خونشون یه شهر دیگست نمیشه شب نمونم

ماه راگم نکنی...! جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک( صلوات)( اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری س) (ظهورنزدیک است ان شاءالله ) به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) بپیوندید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم منم عروس غریبه هستم. اصلا اونجا حرف نمیزنم و دخالت توی کاراشون نمیکنم. اگرم‌بخوام‌حرفی بزنم ...

ظاهری چقدر به خودتون میرسین؟

2728
عقدت طولانی نشه

شیش ماه زیاده؟

نه زشت نیست ولی همیشه نمون  مثلا ماهی یه بار این اتفاق بیوفته که تو اونجا بمونی بخوابی بد نیست ...

خب پیش شوهرم بخوابم تو خونشون بد نیس😭😭فک.میکنم جلوه بدی داره

خب پیش شوهرم بخوابم تو خونشون بد نیس😭😭فک.میکنم جلوه بدی داره

نمیدوپم اول ببین فضای اونجا چطوره 

اولش چیزی نگو 

وقتی ازت پرسیدن کجا جاتو بندازم بگو هرجا شما راحتین فرقی نمیکنه 

ببین اگه پیش شوهرت انداختن خواب برو بخواب عیبی نداره 

ظاهری چقدر به خودتون میرسین؟

زیاد عزیزم

من از اولش همیشه شیک پوش بودم.

همیشه لباس مرتب

همیشه آرایش میکنم. مثلا ضد آفتاب میزنم. کرم میزنم. رژ لب میزنم.

نه اینکه خیلی همه چی بمالم به خودم.

آرایش ملیح.

بیشتر باهاشون بگو بخند میکنم. نه غیبت و حرف کس دیگه

هر وقت برم‌خونه مادرشوهر یا هر کدام. همیشه کمک میدم و ظرف میشورم.

آخه مگه سالی چند بار آدم میره اونجا.

خودم میرم‌کمک میدم.

اونا هم خیلی احترام‌منو نگه میدارن.

چه جاری چه خواهر شوهر چه مادر شوهر.

هیچ وقت بدشون رو جایی نمیگم حتی پیش شوهرم

مگر اینکه شوهرم خودش ببینه و همیشه پشت منه

و خدایی که به شدت کافیست.
زیاد عزیزم من از اولش همیشه شیک پوش بودم. همیشه لباس مرتب همیشه آرایش میکنم. مثلا ضد آفتاب میزنم. ...

اخه من زیاد تو مجردی به خودم نمیرسیدم حالا یهویی میخوام مرتب منظم بشم میشه؟

عاشق هم باشین اگه عاشقش نیسی عروسی نکن اگ عاشقت نیس عروسی نکن وگرنه هر دو دنبال عشق میگردن بعدازدواج

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز   

از همون اول خوب خرج کن و قناعت نکن که دبگه بعدا برات خرج نمیکنن

برا خودت ارزش قائل باش

هرکس حرفی زد که ناراحت شدی همونجا جوابشو بده با خنده نه که بعدا با شوهرت غرغر کنی که چرا فلانی اینجور گفت

2706