2733
2739

میترسم دیروز مچشو گرفتم گفت بخدا هیچی ندارم  الان نصب میکنم پاک کرده بود نصب کرد دیدم هیچی نداره باهردو خطش کاربرای مسدود مخاطبا همرو چک کردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عامل ننگ از همین گروهای تلگرام فقطططط شروع میشه من کلا روشن فکرم ولی این ی مورد ب هیچ وجه 

اره تو واتساپ گروه داره همه اقایوننن فیلم میفرستن همه جوره فیلم طنز و ....... ولی میگم ببین به من نشون نده اونارو ولی این گروه خوب نیست خدا باعث بانی این گروها و اینستا لعنت کنهههههههه

2738

دقیقا از چی میترسی ؟ پایه و اساس زندگیت اینقدر سسته که چهار تا گروه و ربات میتونه زندگیت رو داغون کنه ؟

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
دقیقا چی دیدین ؟ چت با دختر ؟ عکس و فیلم ناجور ؟ 

اولای ازدواجمون ک مچشو گرفتم ب دختره گفته بود اهل کجایی چخبر بعدش میره رباب فیلمای ناجور نگاه میکنه 😔😔😔

دقیقا از چی میترسی ؟ پایه و اساس زندگیت اینقدر سسته که چهار تا گروه و ربات میتونه زندگیت رو داغون کن ...

سسته که ناراحتم خاک ت سرم 😔😔😔😔😔

اخه اخلاقشم تند شده بود همش فوش میدادجدیدا که تو این گروها میرفت

2706