2726
عنوان

بالاخره زمانش رسید که انتقاممو ازش بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 536 بازدید | 28 پست
برا خودت ارزش قائل باش  وقتتو صرف اینا نکن

من اگه برا خودم ارزش قایل نبودم جوابشو میدادم الان میخام حالشو بگیرم گمشه بره

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
از اینستاش فهمیدم ب یه جن .ده پولی پیام داده بود فالوش کرده بود من بعد کات با پیج فیک چکش میکردم د ...

وای چ بد 

چ عجیب 

نشنیده بودم تاحالا

خدا نجاتش بده ایشالا

یه کاری کن از سرت باز شه بره دنبالت نیاد دیگه 

اینجوری نکنه کینه بگیره ازت دردسر درست کنه واست

لطفا یه صلوات برای حل مشکلاتم بفرست آجی بگو منم واست صلوات بفرستم ایشالا مشکلات هممون حل شه ب واسطه دعا برای همدیگه❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین الان بشور بنداز تا صبح خشک بشه چندشم میشه ازین مردا که دوس دارن برده باشن بزن نصفش کن

جدی

باش پس بذار صبح بیدار شد سکته کنه نررره خر خخخخ

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
وای چ بد  چ عجیب  نشنیده بودم تاحالا خدا نجاتش بده ایشالا یه کاری کن از سرت باز شه بره ...

هیچ گوهی نمیتونه بخوره

زر زیادی بزنه میفرستم پیامارو واسه ننش و ابجیش

2728
تو دوستی باهات همش دنبال جورابت می گشت ینی خدا صبرت بده چجوری تحمل کردی

نه اون اصلا ب من نگفته بود مخفی کرده بود حسشو من خودم فهمیدم رازشو

هیچ گوهی نمیتونه بخوره زر زیادی بزنه میفرستم پیامارو واسه ننش و ابجیش

یکمم رحم‌کن بهش آبروشونبر اینجوری شاید کلا آینده و زندگیش تباه بشه 

بلاخره اونم آدمه

لطفا یه صلوات برای حل مشکلاتم بفرست آجی بگو منم واست صلوات بفرستم ایشالا مشکلات هممون حل شه ب واسطه دعا برای همدیگه❤
هیچ گوهی نمیتونه بخوره زر زیادی بزنه میفرستم پیامارو واسه ننش و ابجیش

عزیزم اشتباه نکن ابروی کسیو بردن اصلا قشنگ نیست.دور از جون برعکسشو فکر کن دوس داشتی دوستت بره همه جا جار بزنه ک مثلا ببخشیدا هم جنس بازی یا مثلا خود ار ض.. میکنی قطعا شمام دوس نداری کسی از خلوتت چیزی بدونه

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.

من نه تایید میکنم نه چیزی بعدا نیان یه سری بپرن بهم اما نظر شخصی من چون این اتفاق برام افتاده میگم اصلا بیخیال باش چه بخوای چه نخوای اونم مدلش اینجوریه یه سریا دوست دارن با اینا میمونن یه سریم نه قرار نیست به نظرم عیب های کسی حتییییی مشکلات جنسیشو به روش آورد مطمئنا این آدم وقتی حالش اوکی باشه از همون بیماری خودش رنج میبره حتی اگه جلو ما انکار کنه. 

اما میتونی بابت تمام اذیتایی که بهت کرده باهاش منطقی حرف بزنی بگی داستان برام تموم شده اونم اگه خیلییی اصرار داری اما مطمئن باش به همینجا ختم نمیشه و داستان و بحث های بعدی پیش میاد پس ندیدش کلا بگیر به نظرم

عزیزم اشتباه نکن ابروی کسیو بردن اصلا قشنگ نیست.دور از جون برعکسشو فکر کن دوس داشتی دوستت بره همه جا ...

من برا کسی اینارو نفرسادم ب کسیم نگفتم 

ولی میخوام فقط ب خودش معلوم کنم

بعدشم شماها هیچی نمیدونید 

تو چ میفهمی3سال عمرتو پای یکی بذاری بعد کلی بدبختی بتونی باهاش باشی اخرش بعد کات کردن بفهمی عمرت تباه شده چون طرفت یه بیغیرته مازوخیسمه

کی چ میدونه من چ عذابی کشیدم وقتی فهمیدم

من یه هفته لب به غذا نزدم مریض شدم 

این هرزه بمن قول ازدواج داده بود ولی بهم نگفته بود برده جنسیه

منه بدبخت اگ باهاش میرفتم زیر یه سقف و بدبخت میشدم اونوقت بازم دلتون براش میسوخت؟؟!حالا شما هیچ کذوم نمیدونید من چیا کشیدم اون چقد اذیتم کرده و کلی بهم دروغ گفته

من نه تایید میکنم نه چیزی بعدا نیان یه سری بپرن بهم اما نظر شخصی من چون این اتفاق برام افتاده میگم ا ...

وایسادی بیرون گود و راحت اینارو میگی 😓

این ادم میخواست با زندگی من بازی کنه منو بدبخت کنه اگه من باهاش ازدواج میکردم چ خاکی باید تو سرم میریختم؟؟ یه سرچ کن ببین *ازوخیسم ینی چی اونوقت ببینم بازم راحت اینو میگی

ادمایی مثل اون ناموس خودشونم میفروشن حتی به مادرشونم رحم نمیکنن چون بیغیرتن و از تحقیر خوششون میاد

وایسادی بیرون گود و راحت اینارو میگی 😓 این ادم میخواست با زندگی من بازی کنه منو بدبخت کنه اگه من ب ...

دوست عزیز اگه درست بخونی نوشتم من خودم این مورد تو زندگیم داشتم کسی که خودش اومد بهم گفت و التماس میکرد که اجازه بده من بردت باشم این بدبخت که خودشم نیومده بهت بگه بعدشم نه من نه شما روانپزشک و روان درمانگر نیستیم قرار نیست نه کسی درمان کنیم نه تحقیر کنیم همه ما یه عیبی داریم شما اومدی داری سوال میپرسی هرکسی هم میتونه جواب بده اما شما تصمیمتو گرفتی میخوای یکی تاییدت کنه اوکی ، منم مثل بقیه نظرمو گفتم 

برده جنسی چیه

یه حالتی از رابطه هست که بهش ارباب بردگی میگن 

اونی که اربابه سادیسمی هست تمایل به اذیت کردن شریک جنسیش و محدود کردنش داره 

اونیم که بردس مازوخیسمی هست دوست داره توسط ارباب اذیت بشه و محدود بشه 

که شدتاش تو ادمای مختلف متفاوته