2410
2553

امشب پیج اینستامو باز کردم همینطوری 

بعد دوس پسر سابقم ک مهرماه باهاش کات کردم یکی از پستامو اومد لایک کرد هم دیگه روهم فالو نداریم از اونموق خبری نبود ازش تا اینکه شب عید تو تلگرام بهم ی متن تبریک عید ازین متن اماده ها فرستاد ک جواب نداذم

10روز پیشم تو اینستا فالوم کرد درخواستشو پاک کردم امشب پستمو لایک کرد بعد اشغال یه عکس برام فرستاده که نوشته : من دیگه هیچی نمیدونم فقط میدونم که تورو دوست داشتم 

من یکماه بعد کات بطور اتفاقی فهمیدم مریض جنسیه مازوخیسم داره ینی دوس داره برده جنسی باشه وقتی فهمیدم روانم بهم ریخت امتحانش کردم و مطمن شدم حالا ازش یسری اسکرین دارم 

میخوام جوری صحنه سازی کنم ک این اسکرین هارو یکی دیگ بهم فرستاده و بهم گفته این چجور ادمیه

حالا سوالم اینه بنظرتون منتظر بمونم ک پیام بده مسقیما حرفی بزنه یا همین الان بشورمش بذارمش کنار که گمشه؟؟ فقط نگید بیخیال شو اینا چون این عوضی خیلی منو داغون کرد نابود کردش منو

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

الان بهش پیام‌بده شاید هیچوقت فرصتش پیش نیاد

مریض جنسی چیه یا ابالفضل برده جنسی چیه از کجا فهمیدی اینجوریه؟؟

لطفا یه صلوات برای حل مشکلاتم بفرست آجی بگو منم واست صلوات بفرستم ایشالا مشکلات هممون حل شه ب واسطه دعا برای همدیگه❤

تو دوستی باهات همش دنبال جورابت می گشت ینی

خدا صبرت بده چجوری تحمل کردی

حافظ سوره قل هو الله احد   راهنمايي که بودم يه معلم داشتيم که مي گفت هر انساني صورتش شبيه يه حيوون حالا بنظرتون شما شبيهِ چه حيوني هستيد؟!هر کي براي خودش يه چيزي در مياورد.يه دوست داشتم اسمش سميه بود کپ پنگوئن بود هميشه هم مثل پنگوئن راه مي رفت. اما بلند شد با افتخار گفت: « من سگِ پا کوتاه هستم.» مام چيزي نگفتيم دلش بکشنه. چه اشکال داره؟ سگ نجيبِ خوبِ بذار باشه يادمِ اون موقع بيشتريا آهو بودن.يعني به هر کي که مي رسيد چند بار پلک مي زد مي گفت من شبيهِ آهو هستم. حالا شبيه هر چي بودن اِلا آهو يکيشون که کپ بوزينه بود. يعني با بوزينه مثل گوجه اي مي موندن که از وسط له شده باشن ها اما باز رو يه پا واستاد گفت من آهو هستم خلاصه به ما که رسيد ما راس و حسيني صاف واستاديم گفتيم به ما مي گن شتر نمي دونم چرا کلِ کلاس ترکيد.چه کنم خو؟ اين داييمون از بچگي واس خاطرِ لبامون به ما مي گفت شتر. لب شتري، لب شتري از دهنش نمي افتاد لب شتری ک خوب بود بضی وقتام میگفت مارال شبیه شتره. معلممونم که تا اون موقع هم خودش و حفظ کرده بود پکيد از خنده
 وا کی این رازو واست فاش کرد ؟

خودم فهمیدم الان چون طولانیه توضیح ندادم 

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
2714

دردسر نشه برات

کاربری قبلیم پاش پاش شد😅من به اون لک لک پدرسگ گفتم منو سوئد پیاده کنه،دهنشو باز کرد که بگه باشه افتادم اینجا😅 ی حسی بهم میگه در کنار سقراط و بقراط، یکی به اسم حبه مقراط هم توی تاریخ بوده ولی نتونسته آدم مهمی بشه و تاریخ فراموشش کرده😂

کاش منم بتونم بگیرم دعا کن برام 

دوستان عزیز کامنتی که میزارم صرفا برای استارتر هست و جنبه طنز داره، اگر خودش صلاح بدونه گوشی و صفحه تایپ جلو روش هست و من توضیح میدم با کمال میل، من نه دوست دارم قضاوت کنم و نه این کارو میکنم،لطفا قبل کامنت گذاشتن و توهین و تیکه انداختن اینو بخونید، چون مجازیه و همدیگرو نمیشناسیم دچار سو تفاهم و دلخوری هم نشیم. به هم احترام بزاریم، ممنون که خوندی،ماچ به کلت 😘😍❤️حالا  اگر نظرت با نظرم موافق نیست با کمال احترام و بدون تیکه بگو 😊

عزیزم اون هم اینطور رابطه دوست داره 

می‌دونم این نوع  رابطه ها مشکل از روان داره ولی لطفاً لطفاً این موضوع رو به روش نیار

زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا می کند😘👑💄       
الان بهش پیام‌بده شاید هیچوقت فرصتش پیش نیاد مریض جنسی چیه یا ابالفضل برده جنسی چیه از کجا فهمیدی ا ...

از اینستاش فهمیدم

ب یه جن .ده پولی پیام داده بود فالوش کرده بود

من بعد کات با پیج فیک چکش میکردم دیدم فالو کرده اونو شک کردم بعدش فهمیدم این مازوخیسم داره 

2706