2733
2734
عنوان

تروخدا هرکی در مورد کیپی بینی بچه اطلاع یا تجربه ای داره بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 288 بازدید | 41 پست
شایدپولیپ بینی داره شایدم آلرژی داره دخترمن ۴۰روزه ست صبحهابینیش کیپ میشه ولی باهم‌ون قطره سدیم ...

پولیپ رینی رو از کحا بفهمم پیش چ دکتری ببرم

میگم  احیانا خشتکاتون معلومه،زشت نیس عایا؟😶           ساق پاهاتون چطو؟اونم موردی نداره؟!! یکم خزه انگار! نظر شما چیه😞

فوق تخصص الرژی و هم گوش و حلق و بینی

از قرص های ضدحساسیت و اسپری های مختلف ولی بهترین راهش این بود که از‌باد سرد دوری کنه یعنی پیشگیری کنه 

همیشه هم وقتی در معرض باد سرد بودیم یا حتی نسیم خنک و...ماسک استفاده می‌کرد تا اینکه سن حدودا ۱۰ و...خداروشکر خوب شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخور سرد بذار بالا سرش

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
2728
با پوارشبهادماغشوتخلیه کن کولرم خاموش کن ببین فرقی میکنه یانه من پماد ب ب کلدمیزدم به جلوی بینی دختر ...

با پوار ک میکشم چیزی بیرون نمیاد

ما خوزستانیم بدون کولر  نمیشه خابید اصلا البته بیشتر همسرم برای کولر زدن اصرار داره😭

پماد رو ممنونم معرفی کردی میرم میخرم براش

میگم  احیانا خشتکاتون معلومه،زشت نیس عایا؟😶           ساق پاهاتون چطو؟اونم موردی نداره؟!! یکم خزه انگار! نظر شما چیه😞
ببر پیش فوق متخصص حلق و بینی کدوم شهری؟

ممنونم 

این فوق تخصص باید نوزاد هم بپذیره

خوزستانم دزفول

2738
پولیپ رینی رو از کحا بفهمم پیش چ دکتری ببرم

ببرش دکترگوش وحلق وبینی یاپولیپ داره یا لوزه هاش اذیت میکنه

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
نه والا نشنیدیم و جمع نکردیم متاسفانه حالا میپرسم ببینم عطاریا دارن؟

ما تخم‌خربزه رو‌جمع میکنیم با اب نمک تف میدیم میخوریم.

من مشهدی ام و‌اصالتا تربت جامی.

مرکز خربزه🤩

این‌تخم خربزه رو هم که خالی تف میدید بین پنبه میزاریم تو کلاه بچه رو شیردونش...هم طبعش گرمه هم خودش رو گرم کردی...خوبه واسش.

سلام...همون دستگاه بخور کافیه...با یه چیزی هم وقتی خوابه بینیش تمیز کن...منم همین مشکل رو داشتم همسرم با گیره روسری تمییزش میکرد ولی از وقتی دستگاه بخور گرفتم خوب شد...