2737
2734

از وقتی بچه دار شدم نمازام یبار در روز و کلا سهل انگار و بیحوصله شدم تو مراقبه ی نماز دوتا پشت هم زاییدم اصلا فراموشکار شدم حتی خدا خیلی ناراحتم

سه بار باز کردم‌اومد اوناییکه کفر ورزیدن  براشون عذاب هست و...منظورش این بود 

خیلی ناراحت شدم نکنه خدا از من روی برگردونده

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم، خب سروقت بخون نمازاتو، ان شاءالله درست میشه

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 
2728

همینکه قرانو باز میکنی،یعنی هنوز ازت رو برنگردونده تا مهرش از دلت بیرون بره 

نمازاتو به جا بیار تا جای ممکن اول وقت،قضای این مدتم بخون

توی همون قران نوشته کسی که رو برگردونه،خدا هیچ نشونه ای برا بازگشتش نمیذاره

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده

عزیزم خدا اونقدر مهربونه و صبور که به این راحتی ها از بندش رو برنمیگردونه به جای این فکرها همیشه ذکر بگو و صلوات رو زبونت باشه ان شاالله نمازهاتم درست میشه.

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b
2738

نگران نباش شروع کن دوباره نمازات رو به وقت خوندن 

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
هر سه بار یه جا اومد؟

نه اما هرسه بار منظورش همین بود

واسه خوشبختی و سلامتیمون ما و شما یه صلوات  و دوستان کسی غیر از خودتون نمیتونه خواباتونو تعبیر کنه لطفا منتظر معجزه نباشید بجاش تلاش کنید...خوابهایی که در حالیکه خسته اید و فشار کاری یا استرس دارید و اینکه از قبل بهش فکر کردی اصلا تعبیر نداره
هر سه بار یه جا اومد؟

اگه هر سه بار یه جا اومد شاید قرآنتون مثلا قدیمی شد برگه ها و جلدش، صخافیش شکسته

یک قسمتش بیشتر میاد

ولی جدا از همه اینا

نماز بخون

مخصوصا اول وقت

گره هات باز میشن

اگه بتونی بعدش (آیه اول آیت الکرسی+تسبیحات حضرت زهرا+سه توحید+سه صلوات+ سه بار آیه من یتق الله تا آخر آیه ۳ طلاق) رو بعد هر نماز واجب بخونی فوق العادست

کیمیای شیخ نخودکی رو سرچ کن تو گوگل میگه چی بوده

همبن ک الان پشیموتی ینی خدا دوست داشته ک بهت اخطار داده

واقعا الانم یه حالتای عجیبم فشارم پایینه ی مدت نمیدونم چمه

2706