2410
2553
عنوان

اسکرین پیاماتون با شوهری+عکسسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 251972 بازدید | 1196 پست

عادت نداره جواب بده

اللهم عجل لولیک فرج ب حق حضرت زینب کبری سلام الله علیه 💚 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
آره اولی بود چون من خونریزی نداشتم اصلا . اتفاقا کوتاژ هیچی حس نکردم و زود خوب شدم فقط ترس اتاق عمل ...

ممنونم عزیزدلم. انشالهه یکی یا دوتا یا سه تا نینی برای من.😃😃

هر چی از خدا میخوای برای تو 🥰😘😍

آینده حتما" زیباست.🥰
2714

شوهر ندارم با دوس پسرمم دیشب کات کردم قهری دیرگفتی 😂

نامزد رویاهای من با اسب سفید اومد دم خونمون منم با جون دل قبول ش کردم 🥳🥳🤩🤩🤩رویای من بیا بشو لحظه لحظه ی زندگیم 🤩🥰روزی ک تو بیای اون روز طولانی ترین روز منه 😍من این رویا رو باور دارم بالاخره ی روز تاریخی ترین تولدم میشه ☺️🥰😍
با بعضی اسکرین شات ها بغضم گرفت  خدایا هیچ زوجی رو تو سختی قرار نده اصن هیچ بنده ای تو  ...

جالبه بعد این پیام ۳ ملیون ضرر کردیم امروز و من یه حالی دارم که نمیدونم چیکار کنم حتی💔😢

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 

روز وصالی که ندارد فراق/دل ز همه بر کنم از بهر تو💗از خود عزیزم بابت تمام روزایی که به اندازه کافی دوستش نداشتم و سرکوبش کردم معذرت میخوام. بابت همه ی روزایی که بیشتر تلاش نکردم، باختو قبول کردم و امیدم رو ناامید کردم معذرت میخوام. بابت تمام روزهایی که اعتماد به نفس کافیو نداشتم و به دیگران اجازه توهین دادم معذرت میخوام.خود عزیزم، دوستت دارم، میبخشمت، میپذیرمت🌿🌱🍋
😂😂😂😂خیلی باحالین✋ خدا برای همدیگه حفظتون کنه

مرسی عزیزم از دعای قشنگت. 😍😍 

امضات چه جالب بود. باقسمت مشکی ۱۰۰ درصد موافقم 🤧🤧😂😅

و من که خیلی دوستت دارم 😍😍😍

آینده حتما" زیباست.🥰
میشه کپی کنی اون متن پیامتو دوست داشتم🤩🤩🤩

⟮مَردها، نمیدانم از کدام سیاره آمده‌اند؛
اما از هر کجا که آمده‌اند،
خوب است که هستند!
↲که ته‌مایه‌ی بازوانِشان، امنیت است؛
↲که ته‌صدایشان بَم است و آرامش میدهد؛
↲که اُبهت دارند تا تکیه‌گاه شَوند؛