2726
عنوان

اسکرین پیاماتون با شوهری+عکسسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 251972 بازدید | 1196 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گوشی ندارم با مال شوهرم اومدم نی نی سایت😐

با مال شوهرت چطور تونستی بیای سایت 😂😂😂

برادرزاده عزیزم زندگیت را بر مبنایی قرار بده که تاوانش را من ندهم ... 😏 😏 اصلا تو قران داریم که "عمه یتسائلون" یعنی در مورد عمه سوال میشه ازتون !!  😅😅😅😅😅

ما ۹۹درصد زنگ میزنیم تا صدای همو بشنویم پیام نداریم 😎

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭
2728

با عشقم میشه؟ 

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 

دوزپسل😁😂

هیچ آدمی خوب و قابل اعتماد نیست، مگر خلافش ثابت بشه. از خیانت میترسیدم که سرم اومد🙂 بار اول اشتباهه، اگ باز خیانت تکرار بشه انتخابه! دارم تلاش میکنم تبدیل ب بهترین ورژن خودم بشم🩷 همسر عزیزم هر چند بهم زخم بزرگی زدی ولی برای آرامش خودمم ک شده باید ببخشمت🖤 دارم جدا میشم💔هدف ۱۴۰۳: روزی یک ربع زبان بخونم، اندکی مطالعه آزاد داشته باشم، برای کنکور ارشد بخونم، ورزش کنم.
2706