2058
2075
عنوان

اسکرین پیاماتون با شوهری+عکسسسسس

251406 بازدید | 1196 پست

من هیچ من نگاه

یه موز برمیدارم میشینم گوشه🍌

نشسته ام به نی نی سایت نگاه میکنم👀                                  نی نی یار آه میکشد😌

ما سینگل ها هم که دیگه هیچ 

هه آره😏👐🏻🍃🍂

قول میدم یه تاپیک بیاد که متاهل ها جزغاله بشن براش

{خواسته ات را برآورده میکند💫}{آن خدایی که برای خنداندن گلی(: }{آسمانی را به گریه می اندازد💧🌸}                                     {Decision time:22/05/2021-06:45pm}            
من با متخصصین زنان این سایت بصورت آنلاین صحبت کردم نتیجه گرفتم. به نظرم یه سر به سایت‌شون بزن.
 کلیک کن
2064
2051

من بلافاصله حذف میکنم همه رو

یه کاربر قدیمی و خسته م!!!                                                      امابه خاطر یه سری مسائل دلم خاست با کاربری جدید بیام از بهمن ۹۶ عضوم ولی تعلیقم کردن منم که از رو نرفته😁با اون یکی کاربریم اومدم                             

شوهری😑 جیش بوس لالا کرده 😑 

بپاشونمش پیام بدیم ؟ 🥵

برادرزاده عزیزم زندگیت را بر مبنایی قرار بده که تاوانش را من ندهم ... 😏 😏 اصلا تو قران داریم که "عمه یتسائلون" یعنی در مورد عمه سوال میشه ازتون !!  😅😅😅😅😅
2081
گوشی ندارم با مال شوهرم اومدم نی نی سایت😐

با مال شوهرت چطور تونستی بیای سایت 😂😂😂

برادرزاده عزیزم زندگیت را بر مبنایی قرار بده که تاوانش را من ندهم ... 😏 😏 اصلا تو قران داریم که "عمه یتسائلون" یعنی در مورد عمه سوال میشه ازتون !!  😅😅😅😅😅

ما ۹۹درصد زنگ میزنیم تا صدای همو بشنویم پیام نداریم 😎

خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭
1718