2058
2047
عنوان

اسکرین پیاماتون با شوهری+عکسسسسس

251226 بازدید | 1186 پست

من هیچ من نگاه

یه موز برمیدارم میشینم گوشه🍌

نشسته ام به نی نی سایت نگاه میکنم👀                                  نی نی یار آه میکشد😌

ما سینگل ها هم که دیگه هیچ 

هه آره😏👐🏻🍃🍂

قول میدم یه تاپیک بیاد که متاهل ها جزغاله بشن براش

{به چی فکر میکنی}{پیش خودت فکر کردی خدایی که هرچی دلت خواست بتونی بهم بگی}{من فقط حرف خدام رو قبول دارم}{چون اگه از نظر کسی دیوونه باشم آخرش عزیز خدام}{میخوای مفت بگو مهم اینه پیش من دیوونه بازی های توئه}{آخر سر برای این کارهات راهی تیمارستان میشی}{ولی خودم چی}{به یه جایی میرسم که حتی فکرشُ نمیکردی}{سنگ بهم پرت میکنی}{من باهاشون یه قلعه میسازم}
2059
2050

من بلافاصله حذف میکنم همه رو

یه کاربر قدیمی و خسته م!!!                                                      امابه خاطر یه سری مسائل دلم خاست با کاربری جدید بیام از بهمن ۹۶ عضوم ولی تعلیقم کردن منم که از رو نرفته😁با اون یکی کاربریم اومدم                             

شوهری😑 جیش بوس لالا کرده 😑 

بپاشونمش پیام بدیم ؟ 🥵

برادرزاده عزیزم زندگیت را بر مبنایی قرار بده که تاوانش را من ندهم ... 😏 😏 اصلا تو قران داریم که "عمه یتسائلون" یعنی در مورد عمه سوال میشه ازتون !!  😅😅😅😅😅
گوشی ندارم با مال شوهرم اومدم نی نی سایت😐

با مال شوهرت چطور تونستی بیای سایت 😂😂😂

برادرزاده عزیزم زندگیت را بر مبنایی قرار بده که تاوانش را من ندهم ... 😏 😏 اصلا تو قران داریم که "عمه یتسائلون" یعنی در مورد عمه سوال میشه ازتون !!  😅😅😅😅😅

ما ۹۹درصد زنگ میزنیم تا صدای همو بشنویم پیام نداریم 😎

خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭
1718