2726
عنوان

خونمونو دزد زد حالم خیلی بده 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 147810 بازدید | 1056 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله پیدا میشن 

خودتو اذیت نکن 

ضررمالی جبران میشه ضرر جانی نباشه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2728

اخی 😔 فداسرتون ....همین ک خودتون سالمین شکر ...تلویزیون را دوباره میخرین و طلا هم نباشه مهم نیس ...نمیدونم چرا طلا برای خیلیا وفا نمیکنه ...واس منم دزد برد فداسرت 

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...
خونه منو چند سال پیش زد فکرشو بکن چقد امار داشتن ک همه چیزمون حتی پتو ها رو برده بودن بعد گوشت تو یخ ...

درد بخورن چ دیوث😐

الهی ک دزد اسی جون پیدا شه 

خداوندا پناه فرزندم باش،جهان تاریکی محض است ؛میترسم کنارش باش تویی یکتا ،تو بی همتا ،تو درسختی پناهش باش...

عزیزم خدا صبرت بده. کاملا درکت میکنم. باز شما نمیسوزی میگی خونه رو یه هفته گزاشته بودم رفته بودم. من رفتم خونه طبقه بالایی پسرم تو خونه خاب بود اومدم دیدم دزد اومده سه تا گوشی و پول برده بود تازه ۸ ماهه هم باردار بودم. خدا به سر کسی نیاره اون روزا رو

عزیزم چقدر سخت اپارتمان هستین ؟ اخه چرا

«وقتی بچه هستی، مدام از تو می‌پرسند: «حالا فرض کنیم همه‌ی مردم خودشون رو انداختن توی چاه. تو هم باید این کار رو بکنی؟». وقتی بزرگ می‌شی ماجرا فرق می‌کنه. آدم‌ها بهت می‌گن: آهای. همه دارن می‌پرن تو چاه. تو چرا نمی‌پری؟!

بعد از اون طلاهامو دادم دست مادر شوهرم بنده خدا هیچ جا نمیره کسیم میاد خونشون زود در اتاق ک طلاهامو گذاشته رو قفل میکنه 😃

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤
2706