2733
2734
عنوان

ناموسا فاز جاریم چیه ؟ 😑

618 بازدید | 25 پست

خانواده شوهرم اینا کلا خانواده خیلی اوپن مایندی هستن و... روابط و پوشش خیلی ازاده 

حالا ی جاری دارم که مذهبیه و اینا ..من اول فکر میکردم ک برادرشوهرم اجازه نمیده بدون روسری و اینا باشه ولی بعد که خانوادشو دیدم فهمیدم کلا خانواده مذهبی هستن 

حالا من خونشون میرم همیشه سعی میکنم شالم سرم باشه و لباسام بلند باشه(همیشه شلوارام کوتاس خونه اونا بلند میپوشم)

ولی خونه مادرشوهرم که دعوتیم خب یکمی بولیز هام کوتاه تره شلوارم کوتاه یا حتی بعضی وقتا خود پدرشوهرم بهم میگه شالتو بردار 

حالا این هرر وقت منو میبینه چشم غره میره 

امشبم ک خونه مادرشوهرم دعوت بودیم به احترامش هیچ چی نخوردم گفتم میل ندارم (روزه نداشتم)

هر وقت هم میرم باهاش سر صحبتو باز کنم تک کلمه ای جواب میده یا بعد جواب دادن ب سوالم زود پا میشه میره پیش شوهرش میشینه 

حالا نمیدونم چیکار کنم ..شما بودین چیکار میکردین ؟

اعصابمو خورد کرد 

اگه #پرسپولیس آدم بودسفت بغلش میکردم و هیچوقت ازش جدا نمیشدم

به خاطرش تو خونه ی پدرشوهرم وقتی که هست مثل خونش لباس میپوشیدم

دیگه چاره ای نیست دیگه

مجبوری بپذیری یا اون هست شما نری

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد حوصله داری ب درک ولش کن بابا

واسه رسیدن ب اهدافم واسم دعا میکنی؟🥺تیکر بارداری نیست😊من همتونو دوس دارم خب؟مهربون باشیم❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖
2728

هیچی

اصرار نداشتن به صمیمیت

حفظ فاصله و احترام 

عیسی به دین خود ،موسی به دین خود

به نام خداوند رنگین کمان                                  چنین گفت با ما،به روشن بیان                                     که فردای ایران ،بسی روشن است                                   به پاکی خونم ، به نامم کیان 🌈🌈                
مث خودش باش سرسنگین 

اخه همیشه مادرشوهرم اینا میگن چرا شما حرف نمیزنین 

خب من عروس کوجیکترم ب رسم ادب من باید برای صحبت پیش قدم شم ..ولی خب کلاا میره رو مخم 😑🤦🏻‍♀️با چندش نگام میکنه

2738

عزیزم شما به رسم ادب و شعور خواستی باهاش ارتباط برقرار کنی و بخاطر دل بزرگت خواستی خونشون حجاب داشته باشی ک اون ناراحت نشه.. ولی خب ایشون به هر دلیلی نمیخواد با شما ارتباط برقرار کنه شمام خب مجبور ک نیستی.. ندیده بگیرش و به سلام و خداحافظی اکتفا کن.. مهم نیست واقعا.. 

نیازی هم نبین دیگه خونشون یا جایی بخاطرش پوششت رو تغییر بدی, همیشه خودت باش عزیزم 🌸

دوتا آدم متفاوتید و جامعه با این تفاوت ها شکل گرفته خانواده هم یه جامعه کوچیکه

قرار نیست شما شبیه ایشون بشید یا ایشون شبیه شما

هرکسی میتونه هرجور که خودش بخواد زندگی کنه

و جاری شما این درک رو نداره اذیت میشه خودش

و چقد خوبه ک شما با اینکه مجبور نیستید به عقایدش احترام میزارید❤️

خودت و خیلی اذیت نکن و حساس نباش

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
اخه همیشه مادرشوهرم اینا میگن چرا شما حرف نمیزنین  خب من عروس کوجیکترم ب رسم ادب من باید برای ...

خب آره منم تو فامیل شوهرم دارم ازینا وقتی آدم پیش قدم میشه خودشون نمیخوان منم دیگه کاری ندارم ی سلام خدافظ معمولی 

شکوه سکوت را، به ارزانیِ کلام مفروش‌...شیخ بهایی
به خاطرش تو خونه ی پدرشوهرم وقتی که هست مثل خونش لباس میپوشیدم دیگه چاره ای نیست دیگه مجبوری بپذیر ...

اخه برادر شوهرم  بزرگتر از شوهرمه 

اونم میشه جاری بزرگ من هرسال روز زن زنگ میزنم براش 

بعد خب من میگم ی راهی نیست ما باهم صمیمی تر شیم ؟ 

محلش نمیدادم عقاید هرکسی برای خودش مهمه قرار نیست به خاطر دیگران خودمونو تغییر بدیم

من نمیگم تغییر میدم ولی میگم شما تاحالا تجربه ای نداشتین ک بعدش باهم دوست شین ؟

کم محلی عزیزم بهترین جوابه

اخه مثلا همه جمع میشن نمیگن چرا این رفتارش با تو اینجوریه

با بقیه هم خیلی سرده ولی باهاشون حرف میزنه با من اصلاااا😐

2706