2726
عنوان

وای بچه ها دستام داره میلرزه بیاین عکسشو بفرستم

| مشاهده متن کامل بحث + 22259 بازدید | 914 پست

خيلي خوبه كه ادم با حرف زدن مشكلش رو حل بكنه به شرطي كه بعد اون حرف زدن ها تغييري ايجاد بشه... تا قبل از اينكه عقد كني باز هم همه جوانب رو بسنج ببين بازم حرف حرف خودشه يا داره سعي ميكنه خودشو تغيير بده... الان زمان طلاييه برات كه تصميم بگيري اين ادم به دردت ميخوره يا نه.نذار عشق و علاقه اي كه بهش داري چشمات رو روي بدي هاش ببنده... ولي حتمااا قبل عقد باهم پيش يه مساور بريد

عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت...که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت...من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش... هرکسی آن درود عاقبت کار که کشت...همه کس طالب یارند چه هشیار چه مست... همه جا خانه عشق است چه مسجد چه کنشت...💜
خيلي خوبه كه ادم با حرف زدن مشكلش رو حل بكنه به شرطي كه بعد اون حرف زدن ها تغييري ايجاد بشه... تا قب ...

آره میریم حتما

بهم گفت تو موقع دعوا ساکت باش

وقتی من عصبانیم کسی ک باهاش دعوا میکنم حرف بزنه جواب منو میده من دیگ هیچی حالیم نمیشه

تو ساکت باش بعد اینک اروم شدم حرف بزن هر چی میخوای بگی بگو اگ من هر چی گفتم نگفتم چشم

من به هیچ وجه چیزی را مسخره نمیکنم ، این قدرت را دارم که به چیزی که نمی توانم درک کنم احترام بگذارم.⚠🌻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پنچرم کردیم واستادیم تو خیابون ازش عکس گرفتم موقع برگشتن حالش یکم بهتر شده بود ولی ن زیاد بزارم ع ...

كيه كه از عكس بدش بياد😁

عیب رندان مکن ای زاهد پاکیزه سرشت...که گناه دگران بر تو نخواهند نوشت...من اگر نیکم و گر بد تو برو خود را باش... هرکسی آن درود عاقبت کار که کشت...همه کس طالب یارند چه هشیار چه مست... همه جا خانه عشق است چه مسجد چه کنشت...💜

وای چقدر رو مخه اینو ساعت 9بزار جلو در 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2728

بره بمیره بابا

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
وای چقدر رو مخه اینو ساعت 9بزار جلو در 

اینجوری نگو دیگه

مگه اشغاله

من به هیچ وجه چیزی را مسخره نمیکنم ، این قدرت را دارم که به چیزی که نمی توانم درک کنم احترام بگذارم.⚠🌻
اینجوری نگو دیگه مگه اشغاله

استارتر عزیز خودتو بدبخت میکنیااااا

یدونه صلوات برای سلامتی تو دلیم مهمونم میکنین مهربونا.انشالله خدا دلتونو شاد کنه😘😍😘خدایا شکرت❤مراقب نی نی م باش خدای مهربونم
اینجوری نگو دیگه مگه اشغاله

خوشبخت بشید باهم دیگه  

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
آره میریم حتما بهم گفت تو موقع دعوا ساکت باش وقتی من عصبانیم کسی ک باهاش دعوا میکنم حرف بزنه جواب ...

عزیزم نامزدتون مثل همسر منه.

خیلی حفظ غرورش و مردونگیش براشون مهمه.

ببین اینجور مردها برخلاف غرورشون فوق العاده احساساتی و عاشق پیشه هستن.

فقط خواهش میکنم وقتی عصبانی میشه سکوت کن بعد هروقت آروم شدن حرف بزنید باهاش.اصلا جوابشو تو دعوا نده.

منم دقیقا همین روشو باهاش دارم ادامه میدم.

نگران نباش اگه دست رو غرورش نذاری زندگی بسیار خوبی خواهی داشت.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
وا

والا بخداا این چیه 

عقدین😑

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
الانه از استرس بزام

عزیزم همچین کسی تعادل روحی روانی نداره بعدها مشکلات بزرگتری برات درست خواهد کرد و خیلی درگیری روحی برات درست میکنه 

من به همه خواسته هام رسیدم و میرسم آرزو ب دل تو گور نمیرم تازشم برای اون دنیامم کلی توشه میخوام جمع کنم آخه ما اینجا مسافریم میدونید که زندگی واقعی و من و شمای واقعی اونجاس اینجا ما ی کالبد مثل یک جلد و لباسیم موقعش که برسه این لباس پر از درد و غم و رنج  مادی رو میزاریم زمین و خیلی سبک و سریع میوفتیم تو تونلی ک هدایت میشم ب سمت حساب کتاب مبادا حتی شاخه درختی رو بشکنی حق کسی رو بخوری میگن اونجا بیشترین چیزی ک بازخواست میکنن حق مردمه حق الناسه مبادا گردنت بمونه وگرنه اونجارو هم خراب کردی خدا کمکمون کنه خدارو هزار بار شکر زندم ن بخاطر ترس از مردن بخاطر اینکه فرصت دارم اشتباهامو جبران کنم و در آخر یک صلوات بفرست برای حاجتم خدا خیرت بده ⚘
2706