2703
2553
عنوان

واقعا خیلی حس بدیه ها خیلی

131 بازدید | 15 پست

سلام 

من ی ادم برونگرا ام 

ولی خانوادم درونگرا ان

یعنی من هر چی میگم سر تکون میدن هییچی نمیگن

ولی من صبحو پا میشم سلام میکنم شعر میخونم میگم میخندم ولی اصن اونا ی جورین 

هیییچی نمیگن 

اصن عکس العمل ندارن

دارم دیوونه میشم

چرا درونگراها اینجورین

شایدم ما ی جوری ایم 

نمیدونم

دارم خل میشم

آن دو تا چشمان تو هی خودنمایی میکند ! لشکر موهای تو کشور گشایی میکند ؛ نقش زیبا بودنت را خوب ایفا میکنی، با نمایش نامه ات در شهر غوغا میکنی ، من هوای ابریم جانا تو باران منی،کافه دنج همان رو به خیابان منی❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

هر کسی مدل خودشو داره بالاخره

بنظرم از یه سنی به بعد دیگه بچه باید جدا از خانواده زندگی کنه خصوصا اوناییکه تفاوت شخصیتی و تفاوت رفتاری دارن😬

من لبخندت رو میبینم، نه به هم ریختگی دندون هات رو. ناراحتیتو‌ میبینم، نه خط اخمت رو. نفس کشیدنت کنار خودم رو میبینم، نه قوز دماغت رو. انگشت های زیبات رو میبینم، نه خشکی دستات رو. من خوبیات رو جوری میپرستم که ویژگی های پایین ترت جایی تو قلبم ندارن. جوری دوستت دارم که هیچکس تاحالا نداشته.-نایلی ///// دوسدارم‌ نگات کنم ، تا که بیحال بشم / دل بدم به خنده هات ، سپر بلات بشم / تو حصار بغلت زندگی به کاممه / همه چیت مال منه سندش به ناممه   دیووووونه
منم درونگرا ام خانواده ام برونگرا... اینقد میگن چرا ساکتی چرا حرف نمیزنی که دیوونه ام میکنن😐⁦☹️⁩

خب یکم حرف بزنین 

باز خانواده شما راحت ترن همگی باهمم 

من تنهام این وسط 

من نباشم دو تا کلمه هم بینشون رد وبدل نمیشه 

آن دو تا چشمان تو هی خودنمایی میکند ! لشکر موهای تو کشور گشایی میکند ؛ نقش زیبا بودنت را خوب ایفا میکنی، با نمایش نامه ات در شهر غوغا میکنی ، من هوای ابریم جانا تو باران منی،کافه دنج همان رو به خیابان منی❤❤
2714
حالا ما برعکس هستیم من درونگرام مامان بابام و داداشم برون گرا هستن و خب به خاطر همین اختلاف نظر ه ...

خیلی سخته 

همش فکر میکنم ارم ناراحتن 

اخه مثلا ی ربع باهاشون حرف میزنن تهش میگن اوکی 

یا از مدرسه قبلا میومدم از اول تا اخرشو تعریف میکردم تهش میگفتن اها ، چ خوب

خب عزیزم برای شما ساکت بودن سخته برای من حرف زدن چون تو ذاتمونه دست خودمون نیس

اره عزیزم درسته

منم درون گرام یه مدت فک‌میکردن لالم😂😂😂😂کلی نذر واسم کرده بودن الانم فقط یه سلام مینوشن یه خدافظ

وای همه هم درونگران😂😂

من قبلا خیلی کم حرف بودم ولی شغلم طوری بود که مجبور شدم حرف بزنم و رابطه برقرار کنم و الان خیلی فرق ...

من سه سال کار کردم ولی کارفرما ناراضی بود میگفت قشنگ نمیحرفی منم اومدم بیرون الانم بیکارم

اخه ببینین رفتیم خرید من براشون نظر میدم تا دکنه لباسارو هم نظر میدم بعد من میپوشم میگن خوبه ، بد نیس یا سر تکون میدن 

2706