2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چی روشون امتحان کنن آخه😶

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(

انشالله که چیزیشون نمیشه 🤲

۱۳۳ بار ذکر یا کاشف الکرب....

رو بگید‌ بسپارید به حضرت ابوالفضل  چنان معجزه میکنند که خدا میدونه 

باز باران بی ترانه بی نوای عاشقانه خسته از مکر زمانه غافل از حتی رفاقت اشک هایی طبق  عادت روی دوش آدمیت میخورد بر بام خانه!!! خدایا بابت تمام داشته هایم تورا سپاس میگویم تویی که از هرگلی خوشبو ترو از هرنسیمی خنک تر و  وسیع تر به من نزدیکی حالا که امضا رو خوندی  میشه برای حاجتم سه تا توحید بخونی؟  
2738
خدا شفا بدتشون ایشالله  بیارش پیش خودت و با داروهای گیاهی و جوشونده درمانش کن

نگید این حرفا رو

حرف شما رو گوش بدن و مشکلی براشون پیش بیاد میتونین خودتونو ببخشین؟

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(
نگید این حرفا رو حرف شما رو گوش بدن و مشکلی براشون پیش بیاد میتونین خودتونو ببخشین؟

من پیشنهاد دادم 

ایشون خودشون مختار هستن که هر کار صلاح میدونن انجام بدن

کاربر اقا هستم؛تمام تجربیاتم و شناختم نسبت به مسائل رو در اختیارتون قرار میدم اهل مطالعه هستم پس خوشحال میشم سوالی داشتید پاسخ بدم 
من پیشنهاد دادم  ایشون خودشون مختار هستن که هر کار صلاح میدونن انجام بدن

به هر حال حرفتون درست نیست کسی که فکرش پریشونه قدرت تصمیم گیریش مختله و برای حرکت اشتباه منتظر یه تریگر از طرف آدمای اطرافه

2706