2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بخاطرهمین چیزاست ک مخالف بچه شیرب شیرم 

در من یک تیمارستان وجود دارد یک تیمارستان با هفتاد تختخواب هفتاد تختخواب با هفتاد دیوانه و سخت ترین کار دنیارا من میکنم زمانی ک از من میپرسند خوبی؟و من باید یک تیمارستان هفتاد تختخوابی را ارام کنم و با متانت صادقانه ای بگویم: بله امروز خیلی خوبم...                                                   

مامان منم همین مشکلو داشت تا به حال خودمون رهامون کرد انقد همو زدیم بزرگ شدیم ولی جای چنگمون رو صورت هم مونده

اتفاقا مردا اصلا پیچیده نیستن بهت زنگ نمیزنه؟ دوست نداره🤌 سر قولش نمیمونه؟ دوست نداره👎رفتاراش تناقض داره ؟ یکی دیگه رو داره👎 فقط وقتی کارت داره زنگ میزنه ؟ داره ازت استفاده میکنه👌 الکی دعوا درست میکنه ؟ داره بهت خیانت میکنه💯 روت سرمایه گذاری نمیکنه ؟ چون فکر میکنه ارزششو نداری👌‏ با خانوادش آشنات نمیکنه ؟ فرد مورد نظرش نیستی بیش‌تر از پنج ساله باهاش بدون حلقه و ازدواج؟ هنوز داره دنبال فرد مورد نظرش میگرده🤙 مردا با رفتارشون حرف میزنن نه با کلمات🤌

خب ببین خیلی عادیه

من و خواهرم 6 سال اختلاف سنی داریم تا 26 سالگی خواهرم دعوا میکردیم  در حد وحشتناکها!!!!

دعواشون کن مجبورشون کن همو بوس و بغل کنن وقتی دعوا میکنن یا دست همدیگه رو تا 3-4 ساعت ول نکنن

ما عشقی رو قبول میکنیم که فکر میکنیم لیاقتشو داریم-the perks of being a wallflower
2738
سلام من و داداشم دوقلو بودیم دعوا زیاد میکردیم  اشکال نداره بذار دعوا بگیرن بعد باهم خوب میشن

میترسم دختره کوچیک تره اسیب ببینه

بعدم صدای جیغ و گریشون ادم رو دیوونه میکنه

خب ببین خیلی عادیه من و خواهرم 6 سال اختلاف سنی داریم تا 26 سالگی خواهرم دعوا میکردیم   در حد ...

ولی اسی جون روشی که من گفتم رو ما انجام نمی دادیم

شاید اگه انچام میدادیم کمتر دعوا میکردیم

ما عشقی رو قبول میکنیم که فکر میکنیم لیاقتشو داریم-the perks of being a wallflower

خواهرای منم همینح جورن.۵سال اختلاف سنی دارن.هی میان به عروسکای هم فحش میدن.یکیشون میگه چرا پشمالی رو زدی بعد به عروسک اون یکی که اسمش پشمکه فحش میده😑منم یه بار رفتم بهشون گفتم خب چرا به جای این که  به عروسکای هم فحش بدین به همدیگه فحش نمیدین؟😂مامانم گفت تو لازم نکرده آشتی بدی😂😂

امیدوارم خدا جوری تو خوش بختی غرقتون کنه ....که هیج راه نجاتی نداشته باشین😁عاشق رمان های تاریخیم مثل سرابی در مه(که اگه سرچش کنید میتونید رایگان بخونید) و سه جلدی سرگذشت آب و آتش نوشته بهار برادران(میتونید از طاقچه و کتابراه بخرید)
2706