2733
2734
عنوان

شیر نخوردن کودک چهار ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 96310 بازدید | 61 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام

دختر منم الان 4 ماهشه حدود یه ماهی بود که خوب شیر نمیخورد دقیقا مثل بچه شما

دکترم بردم گفت به خاطر سنشه به اطراف توجه میکنه

ولی یه راهی کشف کردم که بچه دوستمم همینطور بوده

اینکه سینمو قبل از شیر دادن زیر آب میگیرم و خوب میشورم با آب خنک و سه دیقه تقریبا کامل خنک میشه بعد میزارم دهنش با ولع میخوره! اولا داشتم پر در میاوردم به این راحتی حل شده باشه! سخت بود اما الان خودم عادت کردم

من ماما هستم و هر راهی امتحان کردم این فقط جواب داد 

و جالبه اگه نشورم و خنکش نکنم برا خانووم نمیخوره خخخ 

دو هفتس که خوبه خدا کنه همینطور بمونه باز عادتشو تغیر نده

سلام دختر منم الان 4 ماهشه حدود یه ماهی بود که خوب شیر نمیخورد دقیقا مثل بچه شما دکترم بردم گفت به ...

سلام عزیزم پسر منم از 3/5 ماهگی اینجوری شد هرکاری میکنم نمیخوره جز تو خواب ,میخوای بگی بخاطر گرم بودن شیر نمیخوره؟؟!

2728

تجربیات من در سینه نگرفتن نوزاد 2 ماه 20 روزه

سلام دوستان

بچه من تقریبا از 3 ماهگی تو بیداری سینه نگرفت

اولش دوشیدم خواستم با قاشق یا قطره چکون بدم بلد نبود قورت بده همه از دهنش بیرون میومد

من این راه رو بی خیال شدم

از 3 تا 4 ماهگی توی ماشین در حال حرکت، تو خواب و گاهی هم تو بیداری با راه رفتن شیر میخورد

از 4 ماهگی یاد گرفت با قاشق و قطره چکون شیر بخوره سخت بود ولی با اسباب بازی و موبایل و بازی در آوردن بهش میدادم تقریبا روزی 2 ، 3 بار شیرم رو میدوشیدم هر بار تقریبا 30 سی سی

البته در کنارش روش های بالا رو هم انجام میدادم 

چون بچه باید مک بزنه تا شیر تولید بشه

از تقریبا 5 ماهگی تو ماشین شیر نمیخورد چون هوشیار شده بود 

از 6 ماهگی دیگه تو خواب شیر نمیخورد چون بیدار میشد منم همچنان می دوشیدم و در حال راه رفتن بهش شیر میدادم

خیلی سخت بود اون روزها همش غصه میخوردم گاهی گریه میکردم چرا بچه ام سینه نمیگیره اما بچه های مردم ... 

گاهی دوشیدن شیر (با شیر دوش دستی) باعث میشد سینه ام درد بگیره اما خوشحال بودم بچه ام شیر خودم رو میخوره 

بهش شیر خشک ندادم البته شیشه رو خوب میگرفت منم از ترس اینکه کلا از سینه بره بهش شیشه نمی دادم 

گاهی میخواستم راه ببرمش بهش شیر بدم اولش گریه میکرد جیغ میزد اما نوازشش میکردم براش شعر میخوندم تقریبا 5 یا 10 دقیقه راه می بردمش تا سینه رو میگرفت شیر میخورد و میخوابید

شما هم اگر شرایط مثل من رو دارید غصه نخورید بچه تون خوب میشه

بچه من تقریبا از 7 ماهگی بهتر شد. از 8 ماهگی وقتی میگفتم «می می » به سمتم میومد البته خیلی شیر نمیخوره ولی مهم نیس در کنارش غذای کمکی میخوره 

شما هم از 5 ماهگی مثل من غذای کمکی را با لعاب برنج و فرنی ساده شروع کنید.

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...

سلام دوستان

الان که این مطلبو می نویسم خیلی خوشحالم و یه ماه بود که نی نی دو ماهه مون اصلا سینه مادرشو نمی گرفت مخصوصا روزا....ولی سینه بعضی مادرارو می گرفت.خلاصه یه عالمه متخصص و دکتر رفتیم و به نتیجه نرسیدیم.خدارو شکر بازم قدیمی ها!

مادرم گفت یه سر پیش دعا نویس هم برین. یه دعانویسی که دعاش به بچه بسازه...خلاصه به 2-3 تا دعا نویس رفتیم  و سومی دعا براش نوشت... تا حدودی اره چمون خوب می شه.فقط دعانویس باید آدم خوبی و منصفی باشه و بیتشر از 3 یا 5 هزار تومن هم بهش ندین...وگرنه کلاهبردارن...

خلاصه ما که خداروشکر داره بچمون دوباره سمت سینه مادرش می ره.

دوست ندارم این مطلب بدآموزی داشته باشه و هر چی شد بدو کنید دنبال دعا نویس.ما همه متخصصا رو رفتیم و در آخر مجبور شدیم به این سمت هم بریم.ولی در کل زیاد توصیه نمی کنم کسی دنبال این کارا بره....مگه اینکه عین ما این قدر مجبور بشه و بچه دیگه وزن کم کنه و مادر افسرده داره می شه از دست بچه....

امیدوارم بچه هاتون همیشه سالم باشن.

2738
سلام دوستان الان که این مطلبو می نویسم خیلی خوشحالم و یه ماه بود که نی نی دو ماهه مون اصلا سینه ماد ...

سلام عزیزان

متاسفانه دعا و ... هم جواب نداد! هنوزم خوب شیر مادرو نمی گیره نوزادمون....! احتمالا رفلاکس معدس! فعلا در گیر دکتریم ببینیم کجا می رسه....

پسر منم به زور شیر میخوره از وقتی واکسن دوماهگی زدیم شروع شد . الانم واکسن 4ماهگی دوباره بدتر شد. رفلکس هم داره . نمیدونم دیگه چیکار کنم بهش غذا هم میدم . ولی جای شیر که نمیگیره . شیشه و پستونک هم نمیخوره 

سلام عزیزان متاسفانه دعا و ... هم جواب نداد! هنوزم خوب شیر مادرو نمی گیره نوزادمون....! احتمالا رفل ...

سلام دوستان...سال نو مبارک...

ببخشید دیر اومدم.... راستش خداروشکر نوزاد ما تا حدود خیلی زیادی خوب شد.... همون طور که گفتیم و دوستان هم تا حدودی اشاره کرده بودن مشکل از رفلاکس معده نی نی ما بود که خدارو شکر پیش یه فوق تخصص دستگاه گوارش نوزاد(تو مشهد بیمارستان شیخ داره و قیمت ویزیت هم خیلی کمه) بود و دارو نوشت و برا مادر رژیم غذایی اعمال کرد.خداروشکر الان خیلی مادر و دخترمون خوب شده.حال دوتاشونم خوبه.

امیدوارم این مشکل برا کسی پیش نیاد ....

عزیزم نوزادت کی خوب شد؟؟؟

عزیزم دقیق یادم نیست چه مدت طول کشید تا دوباره درست شد

ولی یادمه راهی که راحت شیرش رو میخورد این بود که راهش ببرم و به یه دست دیگه‌م شیشه شیر رو تو دهانش بذارم بخوره که گرسنه نمونه، گاهی هم سینه خودمو

سلام دوستان عزیز

دختر گل من الان چهار ماهشه 

نزدیک دوماهه که خوب شیر نمیخوره و هرچی میگذره بدتر میشه سینه رو میدارم دهنش انگارمیخام بهش سم بدم

فقط توخواب خوب میخوره هیچ دکتری نفهمید بچم چشه حتی بهترین دکتر  شهرمون.

تا اینکه دیشب یه توسل به حضرت زهرا کردیم و خدا یه راه گذاشت جلوی پامون

یکی از دوستان طب سنتی گفته بود شیر مادرش سنگینه که بچه سینه رو نمیگیره و این راهکار ها رو داده بود

ترک روغن زرد

مصرف خاکشیر هر روز صبح

پرهیز از گرمیجات قوی و غذاهای سنگین

مصرف کاهو شیرخشت ...

احتیاط در مصرف لبنیات گاوی

یه حمام هم رفتم و سینمو خالی کردم خدا رو شکر تا الان هر دفعه سینه رو گذاشتم دهنش گرفته خیلی خوشحالم

2706