2737
2734
عنوان

اوردن دعا زبان بند از سید برای ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 26192 بازدید | 91 پست
میشه شمارشو به من هم بدید؟

بیا خصوصی اجی

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه نفر با پنج تا کاربری تبلیغ سید اکبر دعانویس رو کرد😐

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_شب    

@نی_نی_یار_شب    

@نی_نی_یار_پنج    

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
آره آجی زیاد نمیگیره دعا قرآنی انجام میده دعا بد انجام نمیده 

میشه شماره اش به من هم بدی ممنون میشم

دوستان برام دعا کنید بعد ازسالها غریبگی وغربت برگردم حداقل نزدیکترین شهرم منو فرزندانم درخواست دعا تک تک تان راداریم وپسر۵ ساله ام هم زودتر صحبت بیفته یک ادم دلشکسته غریب عریب 
2738
آره آجی زیاد نمیگیره دعا قرآنی انجام میده دعا بد انجام نمیده 

عزیزم شماره اش میدی من درخواست میدم قبول کن

دوستان برام دعا کنید بعد ازسالها غریبگی وغربت برگردم حداقل نزدیکترین شهرم منو فرزندانم درخواست دعا تک تک تان راداریم وپسر۵ ساله ام هم زودتر صحبت بیفته یک ادم دلشکسته غریب عریب 
عزیزم شماره اش میدی من درخواست میدم قبول کن

عزیزم ی است بده تو خصوصی

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
بنظرم شما بیخودی انقدر خودتو نگران کردی عزیزم  اگرخانواده ها مخالفن قطعا ی مشکلاتی هست ک اونا ...

مبشه بهم شماره همونی که پیشش زبان بند انجام دادی رو بدی تو رو خدا میخوام به عشقم برسم خانوادش ناراضین 😭😭😭

2706