2733
2734

تهوع شدید (بدون استفراغ)، معده‌درد، سردرد خفیف، همزمان؟

دیشب مادرشوهرم غذا فرستاد،منم گشنه‌م بود، خیلی تند خوردم.‌ از دیشب ساعت ۹ تا الان این علائم قطع نشده...

پرنده خوشبختی در دستان آنکس می آرامد که در چنگش نگیرد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن خوشگله طبیعیه تازه اولشه

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
2731

طبیعیه

فرشته کوچولوی من👼عزیزتر از جانم منو ببخش که به خاطر خودخواهی های خودم وچشیدن طعم مادری تورا به این دنیای پست وکثیف ونالایق بدنیا می آورم منو ببخش💔! آخه به بودنت احتیاج داشتم مادر بشه فدای تک تک تار و پودت👩‍👧

آب بخور بعدم یه وقت مسکت با کذئین نخوریا فقط مجازی استامینفون ساده بخوری قرص ب ۶ بخور واسه تهوع.ببین آب بدنتو ببری بالا استفراغ قطع میشه سر درد درست میشه بخاطر استفراغ

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
2738

بعد که اب بدنت درست شد قطع نشد برو دکتر شاید مسموم شدی مگه چی خوردی سرد بود خوردی 

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
آب بخور بعدم یه وقت مسکت با کذئین نخوریا فقط مجازی استامینفون ساده بخوری قرص ب ۶ بخور واسه تهوع.ببین ...

سلام عزیزم، مرسی از راهنماییت، نه هیچ قرصی جز ویتامین نمی‌خورم... تهوعم قطع نمیشه...

بعد که اب بدنت درست شد قطع نشد برو دکتر شاید مسموم شدی مگه چی خوردی سرد بود خوردی 

نه لوبیا و قارچ بود با نون سنگک فک کنم تند خوردم...

تهوع و سردرد از علائم بارداری هستش  ولی اگه بعد از میل کردن غذا ب این حالات دچار شدین بذارین ب ...

ممنون از راهنماییت عزیزم...

سلام عزیزم، مرسی از راهنماییت، نه هیچ قرصی جز ویتامین نمی‌خورم... تهوعم قطع نمیشه...

ب۶باید بخوری باردارا میخورن برای استفراغ نکردن خیالت راحت.میوه بخور هندونه طالبی واسه نی نی خوبه

2706