2733
2734

سلام‌

من میخام دوتا رو بدم‌

ولی میگن دوماهگی بچه میفهمه دیگه سینه ات نمیگیره 

پس چجور بعضیا کمکی میدن هم شیشه هم شیر مادر 

دروغ میگن

منم روزی ۲ -۳بار کمکی میدم

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    

ببین من تا ۴ ماهگی هر دو رو میدادم، ولی واقعا بعضی وقتا داشت اذیت میکرد، سینه نمیگرفت  منم کم کم حذفش کردم

اگه کارمندی و قراره چند ماهه دیگه بری سرکار حتما شیشه هم بده که به شیشه هم عادت کنه

اما اگر میخوای فقط شیر مادر بخوره ، سعی کن شیشه کمتر بدی

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از دیشب تا الان شیرخشک ندادم 

خیلی میترسم خدای نکرده قندش بیفته 

شیرمم  زیاد نیست 

دیشب ۲ بار بیدار شد در حد ۵ دقیقه میک زد 

بعد گرفت خوابید 

منم‌خواب الود 

گرفتم خوابیدم‌😥😥

والا بستگی به بچه داره من هر کار کردم نشد دو تا رو بخوره تا نمیفهمه بده جون بگیره بعد شیر خودتو بده از سه ماهگی معمولا اذیتاشون شروع میشه هفت ماهگی به بعد که باید غذا بخورن حالا میچسبن شیر میخوان

2738
از دیشب تا الان شیرخشک ندادم  خیلی میترسم خدای نکرده قندش بیفته  شیرمم  زیاد نیست&n ...

ن من بچم ۱۵ماهشه باهم میدادم الان هرکار میکنم سینمو ول نمیکنه😞

یدونه پسر دارم من قند عسل دارم من☺💖درخواست دوستی ندید لطفا..وزن اولیه ۷۷..هدف دوم ۷۴..هدف سوم ۷۲🤩..هدف چهارم ۶۸..وزن فعلی ۷۲☺🤗
از دیشب تا الان شیرخشک ندادم  خیلی میترسم خدای نکرده قندش بیفته  شیرمم  زیاد نیست&n ...

هر چی بیشتر شیر خودتونو بخوره، بیشتر شیر تولید میشه

قطره شیر افزا بخور ، شیرت زیاد بشه

کمکی هم بده،اگه سیر  نمیشه

زیادم سخت نگیر، حالا فوقش شیر خشکی هم که بشه مگه چیه؟

من مثل این اسکولا مینشستم گریه میکردم چرا سینه نمیگیره

والا این شیر خشکا خیلی وقتا بهترم هستن

من فقط باید مواظب میبودم یه چیزی نخورم بچه حساسیت بده، رفلاکسش تشدید نشه، کولیکش بدتر نشه🤪

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
منم اگه ۲ یا ۳ بار بدم  دلم اروم میگیره خدای نکرده بچم‌ ضعیف نشه

اره بابا بده بهش

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    

من برای دخترم شیشه اونت خریدم راضی بودم، حتما سعی کن جنس اصلیه اونت رو بگیری من برای دخترم از این سایت گرفتم جنس اصلیشو فرستادن برام

هم سرش شبیه سینه مادره بعدا نگرانی اینو نداری دیگه سینه خودتو نگیره و هم ضد نفخه

https://maniloo.com/product/natural-philips-avent-lattice-bottle-260-ml-capacity-three-digit-package/