2726
عنوان

مرد انقدر بی احساس 😑

202 بازدید | 12 پست

بی بی چک زدم امروز مثبت شد به شوهرم گفتم 

تنها چیزی که گفت این بود که با یه خنده مسخره گفت  اااا مامان شدی 

چه مسخره.. برا همه لبریز احساسه حالا نوبت خودمون که رسید انگار نه انگار 

دلت که بزرگ باشه، خوشبختی🙂🙂

اکثر مردا اینطورن اشکال نداره 😂❤🔪

#سخن_سلطان من را از من بخواه و در من، نه پشت نقابی زیبا یا در لباسی مجلل، هر آنچه که هستم را دریاب، شاید در تنهایی زشت من خدایی بود زیباتر از نقاب و لباس مجلل. تتلیتی اعظم قدیمی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نمیدونه باید چیکار کنه 😃😃😃

شاید از دست گلی که به آب داده خجالت میکشه 

شاید باحیاست به همون خاطر 😃😃😃

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
نمیدونه باید چیکار کنه 😃😃😃 شاید از دست گلی که به آب داده خجالت میکشه  شاید باحیاست به همون ...

😂😂😂🔪

#سخن_سلطان من را از من بخواه و در من، نه پشت نقابی زیبا یا در لباسی مجلل، هر آنچه که هستم را دریاب، شاید در تنهایی زشت من خدایی بود زیباتر از نقاب و لباس مجلل. تتلیتی اعظم قدیمی

همسر منم همینطور بود،بالاخره برای مردا درکش سخته و فعلا حسی ندارن.انشاللع تکوناشو که ببینه دلش ضعف میره

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️
خودمم هنوز نمیدونم 😂🤣 نه بچه کلا دوست داره حالا شاید خودش نمی‌خواست. چه میدونم والا

من که اصلا علاقه ای به بچه دار شدن نداشتم ولی شوهرم عاشق بچه بود

وقتی دیگه مطمئن شدیم باردارم ،در پوست خودش نمی گنجید