2726
عنوان

وسواس فکری کی داره چجوریع وسواسش و کسایی ک با دارو خوب شدن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 19 پست
نه طبیعیه

آخه ۱بار ۲ بار نبست ک هرشب  توذهنمه 

مادر تنها کسی در دنیاست که همیشه نگرانته و همیشه دوستت داره حتی اگر خطا یا اشتباهی کرده باشی!هر جور که باشی مادر تنها آدمیه که بخاطر خودت و اون چیزی که هستی دوستت داره!اگر میگن" مراقب خودت باش" شما هم بگید منم دوست دارم!اگر نگران شما هستند و مدام پیگیر حالتونن ، خوشحال باشید که هنوز یک نفر بی دلیل به شما زنگ میزنه!فقط بخاطر اینکه دوستتون داره.دنیا پر شده از حسرت هاییه که بعد از مرگ مادر، روی دل ها مونده!پر از دلتنگی هاییه که تا آخر عمر هم رفع نمیشه...!پر از جای خالی هاییه که تا ابد با هیچ چیز و هیچکس پر نمیشه!مادر تکرار نشدنیه...!تا دیر نشده بهش زنگ بزن، به دیدنش برو! نیازی به خرید هدیه و گل و شیرینی نیست، همین که کنارش باشید کافیه!مادر همون تنها آدمیه که هیچ توقعی از شما نداره جز اینکه فقط شما رو خوشحال و با حال خوب کنار خودش ببینه...!اینو ازش دریغ نکنید.🧡🪴
فقط فکریه؟ عملی نیس؟ روانشناس مراجعه کردین؟یا روانپزشک

خیر عملی نیس روانشناس ی چن باری رفتم خوشم نیومد روانپزشک رفتم جواب نگرفتم متخصص رفتم خوب شدم

برای خوشبختیم صلوات میفرستی و برای شفای همه مریضای اعصاب صلوات.... اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ....اقایییوووووووننننننننن ورود ممنوع 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیر عملی نیس روانشناس ی چن باری رفتم خوشم نیومد روانپزشک رفتم جواب نگرفتم متخصص رفتم خوب شدم

تااونجایی یادم میاد همینا رفتم

برای خوشبختیم صلوات میفرستی و برای شفای همه مریضای اعصاب صلوات.... اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم ....اقایییوووووووننننننننن ورود ممنوع 
2728
وسواس تمیزی و شستشو دارم  البته اژث هستش

ن من وسواس عملی ندارم فقط وسواس فکری دارم ک مثل هیچکدومتون نبود با دارو خوب شدم