2726

یعنی چی پاک کرد؟ گوشیت چیه؟

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
یعنی چی پاک کرد؟ گوشیت چیه؟

یعنی پاک کرد دیگه پیام های زیادی داشتم توش 

سامسونگ 

چند روز پیش پرسید بک اپ گیری بشه یا نه این سری نمیدونم لابد حجم پیام ها زیاد بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عب ندارع دیگ نمیشه کاریش کرد بیخیال شو 

منم یبار رفیقم گف واتساپ جی بی  بزن منم بک اپ گرفتم حتی از پیاما ولی وقتی زدم پیامام پرید 

باو کاربره پسرم انقد بهم نگید" دخترم"                 بیخیال مگه دنیا چقده که بشینم اهمیت بدم ناراحت شم ترجیح میدم بگم به کتفم  عاشقه تاپیکای ترسناکم و فان    
2728
یعنی پاک کرد دیگه پیام های زیادی داشتم توش  سامسونگ  چند روز پیش پرسید بک اپ گیری بشه یا ...

چن مدت پیش واتساپ اعلام کرد باید کاربرانش اطلاعات خصوصیشون رو دراختیار واتساپ قرار بدن وگرنه حساب هاشون مسدود یا اطلاعات واتساپیشون رو پاک میکنه.احتمالا مال تو هم اینجوری شده.تلگرام ب این خوبی اخه واتساپ هم شد نرم افزار!!!

وااای متنفرم از این کارش

مریضه انگار اخه پیامامون به کجای تو اسیب میزنه پاک میکنی

تو یه درخت قشنگی منم پیچک ، جون میگیرم وقتی که دور تو میپیچم خودم تعلیق کردم:> 
2706