2726
عنوان

تازه عقدکرده هاوعروسها بیاید

174 بازدید | 15 پست

من درحد5 /۳تومن هرماه پول دستم میاد ولی خونه حوصله ام سرمیره برم سرکار ؟کار خوب سمت ما نیست کارخونه بایدبرم که ساعت کاریش۱۴ ساعته یا کارگری کنم ۸ساعت خونمون  چه کنم؟؟؟

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فلشتو ببر ویدیو کلوپ چهار تا فیلم بزاره توش بشین با چس فیل ببین 

😂 😂 😂 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2728

با اون پول برو کلاس ثبت نام کن و خودتو درگیر یادگیری کن بجای اینکه برای کسی کارکنی، خودت مهارت یاد بگیر

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
ببین  کار برا زن خوب نیست  باشگاه برو  ورزش کن  فیلم ببین

کار برا زن خوب نیست؟ خدایا ما رو از دست این ملت عقب مونده رهایی بده الهی امین 

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤
چیکار مثالبزنید منم ایده بگیرم لطفا

عزیزم به هر چی که علاقه داری.. خیاطی؛ کار هنری (مثلا خودم چرم دوزی و گل سازیو رو انجام میدم )؛دوره های دسر و کیک هست میتونی زبان یاد بگیرییا موسیقی  و خیلی کارای دیگه واسه سرگرمی هست و اگه بخای در امد هم داشته باشی هر کدوم از این کارا رو میتونی جدی تر دنبال کنی ..بازم به هر چی که خودت فکر میکنی بیشتر علاقه داری ..

2706