2733
2734
عنوان

آزمون استخدامی

346 بازدید | 58 پست

سلام عزیزان

امیدوارم حال دلتون خوب باشه

کسایی که آزمون استخدامی قبول شدن میشه بیان راهنمایی‌م کنن

که سوالای عمومی مثلا هر درسی چنتا سوال بخونم؟

ادبیات پنجاه سوال خوندم هنوز..خوبه کمه زیاده چطوره

مَن تَمامم پُر ازين حالتِ بي حوصلگيست💔

کی هست؟؟؟؟

Turk girl.   مهربون باشیم. فمینیست به معنی برتر بودن زن نیست. بلکه به معنی یکسان بودن حقوق زن و مرد هست. ملوسکم شناختین که این چهارمین کاربریمه😋. دوس دارم خانومای کشورم به خودشون اهمیت بدن خودشونو فدای بقیه نکنن قوی باشن رو پای خودشون وایسن پس از حرفایی که میزنم ناراحت نشین.پنج ساله که فیتنس و پیلاتس کار میکنم. خانومی که میگی نمیتونم نمیشه پاشو از امروز ورزشتو بکن حلقتو بزن تلاشتو بکن به خودت کمک کن زیباترین و خوشگلترین خانوم باشی. من تونستم 💪✌💄🧚‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام ازکجا خوندی؟ یادم نمیاد چندتا سوال خوندم ولی خیلی خونده بودم

چنتا پی دی اف دانلود کردم ازونا میخونم

وقتم کمه

شرایطم افتضاحه بچه کوچیک خونه داری وو🥺

یعنی چی ۵۰سوال خوندم؟ خب منابع آزمون رو باید کامل بخونی وتست بزنی وبا تسلط کامل بری سرجلسه...

یعنی ازمون ما فقط درسای عمومیه

منم فعلا از ادبیات شروع کردم 

2738
آزمون چیه؟ کدوم نهاد؟ تاریخش کی هست؟

ازمون خاص ایثارگران هست یعنی فقط بین فرزندان جانباز و فرزندان شهدا برگزار میشه

۱۲/۲ کارتش میاد و تاریخش مشخص میشه

ازمون چیه؟ ثبتنامش شروع شده؟

Turk girl.   مهربون باشیم. فمینیست به معنی برتر بودن زن نیست. بلکه به معنی یکسان بودن حقوق زن و مرد هست. ملوسکم شناختین که این چهارمین کاربریمه😋. دوس دارم خانومای کشورم به خودشون اهمیت بدن خودشونو فدای بقیه نکنن قوی باشن رو پای خودشون وایسن پس از حرفایی که میزنم ناراحت نشین.پنج ساله که فیتنس و پیلاتس کار میکنم. خانومی که میگی نمیتونم نمیشه پاشو از امروز ورزشتو بکن حلقتو بزن تلاشتو بکن به خودت کمک کن زیباترین و خوشگلترین خانوم باشی. من تونستم 💪✌💄🧚‍♀️
ازمون خاص ایثارگران هست یعنی فقط بین فرزندان جانباز و فرزندان شهدا برگزار میشه

یعنی ماها ادم نیستیم دیگه

2706