2726
عنوان

سیتالوپرام و آلپرازولام

| مشاهده متن کامل بحث + 1865 بازدید | 27 پست
بهترم اره،شبها ک کلا خوابم‌نمیبرد ولی الان بااین قرصا خیلی بهترم

من خوابم خوب بود ..از وقتی سیتالوپرام میخورم..از خواب بیدار میشم با یه حالت بدی و طول میکشه دوباره بخوابم

اگر از كسی متنفری،                                                از قسمتی از خودت در او متنفری؛                         چيزی كه از ما نيست نمی تواند افكار ما را آشفته كند ..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا اصلا آلپرازولام تاثیری نداره روم...اره باید میرفتم روانپزشک..دو سه بار خوردم زیاد نخوردم

به این زودی تاثیرش دیده نمیشه. ولی به هرحال مصرف نکنین چون دکتر عمومی داده. هرچی زودتر برید متخصص داروی مناسبی بده بعد ۱ ماه حالتون خیلییی بهتر میشه.

2728
سیتالوپرام رو ادامه بدید خوب میشید 

بدون نسخه میدن؟ اخه همش ۳۰ عدد برام نوشته..

بعدش اثر سیتالوپرام چی هست؟ 

اگر از كسی متنفری،                                                از قسمتی از خودت در او متنفری؛                         چيزی كه از ما نيست نمی تواند افكار ما را آشفته كند ..

خانما رفتین؟ 

اثر سیتالوپرام چی هست؟ 

بدون نسخه میدن؟

بدون نسخه میدن؟ اخه همش ۳۰ عدد برام نوشته.. بعدش اثر سیتالوپرام چی هست؟ 

اره میدن فقط یادت باشه حتما همون مارکی داری میخوری بخری تحت هیچ شرایط مارک نخر فقط همونو پیدا کن برای افسردگی اظطراب استرس همه مشکلاتی هست 

اقا هستم عزیزمو گلم ممنوع
اره میدن فقط یادت باشه حتما همون مارکی داری میخوری بخری تحت هیچ شرایط مارک نخر فقط همونو پیدا کن برا ...

باشه گلی..ممنون ازت

همین پانیک هس داروهای دکترعمومی نخور برو متخصص مغزواعصاب

واقعا؟؟ 

باشه حتما میرم..

همین پانیک هس داروهای دکترعمومی نخور برو متخصص مغزواعصاب

دکتر عمومی بهم فقط همین دوتا رو داد..منم آلپرازولام رو نخوردم...خوابم خوبه..

حالا سیتالوپرام برات تاثیر داشته؟ بعده چه مدت؟

واقعا؟؟  باشه حتما میرم..

اره  حتما حتما حتما تاکید میکنم پیش یه متخصص خیلییییی خوب برو چون بعضیاشون خیلیییی دارو میدن بحدی که بهت فشارمیاد متخصص خوب نوارمغز میگیره ودارو درمانی میده ارامبخش نمیده ،

دکتر عمومی بهم فقط همین دوتا رو داد..منم آلپرازولام رو نخوردم...خوابم خوبه.. حالا سیتالوپرام برات ت ...

من ازیپم نمونه دیگه سیتالوپرام میخورم چون داروهای اعصاب خیلی سخت به اذم میسازه بعدش ریلکس میشی