2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
باور ‌کن بری پیش دعا نویس خودتوو بدبخت تر از اون چیزی ک هستی میشع از من گفتن بود 

دقیقا دو سه روز اوضاع خوب میشه ولی بعدش برعکس میشه و بدتر بدتر از قبل من پدرم بداخلاق بود رفتیم طلسم کردیم ک خوش اخلاق بشه دیدیم بابا همه رو زده اونقدر بداخلاق شده بود ک نگو

چشم زمردی ام *** تورکم . تورک اولماخ چتیندی اما تورک اولماخدان گچسن نامردچیلیخدی
دقیقا دو سه روز اوضاع خوب میشه ولی بعدش برعکس میشه و بدتر بدتر از قبل من پدرم بداخلاق بود رفتیم طلسم ...

بخدا قسم یه شیخی هس شهرمون اسمشوو بگم میشناسن بعضیا اگه دعا نوشتناش خوب بود و تاثیر میذاش یکی واسه داداش خودش مینوشت ک داداشش رزقو روزی داشته باشع نه هی اواره این شهرو اون شهر باشه 

این جونی ... ارزویی بچگیام نبود خدایی🥺😔💔💔....

دعا خوبه ولی دعانویس ها قلابی شدن اگر مشکل تو زندگیت داری ۴٠روز سوره نصر بخون و ۴٠روز ماعون روزی ۴١بار انشالله حاجت روا میشی

خدایاااااااااامیشه به آرزوی بیست ساله ام برسم 😭😭😭

ی دعا نویس معرفی میکنم ک بنده نیس ی فرشتش میدونی وقتی پا میشی سحری بخوری اذان ک میده نمازتو بخون قشنگ بشین با خدات صحبت کن اونقدررررررررر آرامش میده اونقدر مشکلاتتو آسان میکنه ک نگوووووو بدون هزینه ای فقط کافیست دلتو ببندی بهش اونقدر هواتو نگه میداره ک نگووووو با خدا باش و پادشاهی کن

چشم زمردی ام *** تورکم . تورک اولماخ چتیندی اما تورک اولماخدان گچسن نامردچیلیخدی
2706