2733
2739
عنوان

لک خون در هفته سی و یک بارداری

68 بازدید | 7 پست

سلام بچه من الان از خواب بیدار شدم رفتم دستشویی دیدم رو شورتم دو تا لکه خونه خودمم دستمال کشیدم هیچی نبود خیلی نگران شدم تا حالام لکه بینی نداشتم دفه اوله سرکلاژم کردم

کار سنگینم نکردم

تو ۳۱ هفته ام🙁

اگه دیگه تکرار نشه اشکالی نداره

بیشتر دراز بکش

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

استراحت کن اگ تکرارنشدودرد نداشتی هیچی نیست

یه بارفرصت وشانس زندگی تواین دنیابهت داده میشه پس همیشه درلحظه حال باش ولذت ببر.هیچ آینده ای وجودنداره..اگه میخوای روحت تازه بشه ویه حالی به خودت وبدنت بدی حتما مدیتیشن کن..امتحان کن ضرر نداره...شکرگزاری تورو توبالاترین فرکانس قرارمیده پس یادت نره هرلحظه شکرگزارباشی...کمک خواسی درزمینه آرامش ونزدیکی به خدا ومدیتیشن و جهان هستی،درحدتوانم درخدمتم..دوستون دارم دوستای من❤️💙💚💜
یکم ترسیدم چون قبلا یبار سقط هم داشتم

اگه شیاف داری بزار

ولی دراز بکش . یه وقتایی تو بارداری اینطوری بشه اشکالی نداره . ولی مثلا دوباره بعدازظهر و شهر تکرار نشه

خودم شنیدم دکتر به مریضش گفت اگه لکه بینیت فقط یه بار بود و دیگه تکرار نشد اشکالی نداره

خودمم ۳ ، ۴ بار توی بارداری اینطوری شدم . ولی مثلا یک بار میشد

۳۱ هفته که سقط نیست . زایمان زودرسه . اصولا زنده و صحیح و سالم می مونن

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
اگه شیاف داری بزار ولی دراز بکش . یه وقتایی تو بارداری اینطوری بشه اشکالی نداره . ولی مثلا دوباره ب ...

به مطب دکتر زنگ زدم گفت برو بیمارستان سونو بده بعدازظهر بیا مطب

2738