2737
2734
عنوان

با این گشنگی چجوری درس میخونین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 770 بازدید | 79 پست
سحر غذا درست بخور تا در طول روز ضعف نکنی . تو فکر اینکه روزه ای نباش مگه روزهای عادی دائم در حال خو ...

راس میگی

به جای خوندن تاپیک های بی محتوای نینی سایت تاپیک "من خودم را دوست دارم" از بانو آرتمیس رو حتما بخونین.   ..                                                                                 اگر تنبلی تخمدان دارید این پیج رو در اینستاگرام ببینید: niloufarpcossupport                                                 همچنین این تاپیک رو از کاربر funlife:                             بچه های تنبلی تخمدان بیاین تاپیک رو پربازدید کنین
گویا روزه مهم تره از درسته ک حتما باید بگیری  بزار بعد افطار از ۹ تا ۱۲ بخون

چرا ‌که نه

روزه داری نتیجه زندگی ابدیش رو تعیین میکنه و درس خوندن نتیجه زندگی دنیاش رو

خدا روزه داری خدای کنکورم هست.

دستش هم بسته نیست.

خیلی راحت میتونه برکت ذهنی و وقتی که به روزه دار میده به اونی که روزه نمیگیره نده.

معادلات الهی با معادلات انسانی همخوانی نداره و قابل درک ‌نیست.

⭕ﻭ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ذکر ﻣﻦ(نماز و قرآن) ﺭﻭﻯ ﺑﮕﺮﺩﺍﻧﺪ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺳﺨﺘﻰ❌  ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﻭﺯ قیامت 🚫ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ🚫 ﻣﺤﺸﻮﺭﺵ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ⭕➡️ ۱۲۴ طه💢 ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم.اگه مشکل داری اعتمادرو بخون. تاپیکرزق و روزیو تاپیک تاپیک آرامش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند ساعت مطالعه دارین و کنکور چی شرکت کردین؟ 

روانشناسی

اوایل ۵_۶

قبل ماه رمضون به ۸ میرسوندم

به جای خوندن تاپیک های بی محتوای نینی سایت تاپیک "من خودم را دوست دارم" از بانو آرتمیس رو حتما بخونین.   ..                                                                                 اگر تنبلی تخمدان دارید این پیج رو در اینستاگرام ببینید: niloufarpcossupport                                                 همچنین این تاپیک رو از کاربر funlife:                             بچه های تنبلی تخمدان بیاین تاپیک رو پربازدید کنین
منم دلم میخواد روانشناسی تربیتی قبول شم 

میشی ایشالا😍

2731
چرا ‌که نه روزه داری نتیجه زندگی ابدیش رو تعیین میکنه و درس خوندن نتیجه زندگی دنیاش رو خدا ر ...

عالی گفتی 😍😍خیلی دعام کن لطفا سر افطار و سحر هرموقع یادت بود

اسمم حوراست

شما از کسی پرسیدی؟

من از معلم دینیمون سوال کردم اون هم از مرجع تقلید پرسیده بود گفته بود اگر واقعا نمیتونه بعد از کنکور قضاش رو به جا بیاره

وقتی می مانی و می بخشی فکر می‌کنند رفتن را بلد نیستی باید به آدم ها از دست دادن را متذکر شد .آدم ها همیشه نمی مانند یک جا در را باز می کنند و برای همیشه می روند....
چرا ‌که نه روزه داری نتیجه زندگی ابدیش رو تعیین میکنه و درس خوندن نتیجه زندگی دنیاش رو خدا ر ...

درود به شما 

پس با این اعتقادتون به راحتی میتوانید از پس گشنگی برمیاین ،خدا هم بهتون کمکت میکنه 

2738

شبا زودتر بخواب و سحری مقوی بخور،بعد از سحری شروع کن درستو بخون تا جایی که میتونی

یه ذره بگذره عادت میکنی

بخدا کنکور قبول نشی خیلی بهتر از اینه که بدون دلیل موجه روزه نگیری

عالی گفتی 😍😍خیلی دعام کن لطفا سر افطار و سحر هرموقع یادت بود اسمم حوراست

چشم حورا جانم. توکل‌کن به خدا

افطار خودت رو سنگین‌نکن که بتونی تا ۱ و ۲ یا حتی تا سحر بخونی

این‌پیشنهادم رو با مشاورهات مطرح کن... مثلا از افطار بخونی تا ۱۲ ظهر بقیه اش رو بخوابی  تا افطار ...

⭕ﻭ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ذکر ﻣﻦ(نماز و قرآن) ﺭﻭﻯ ﺑﮕﺮﺩﺍﻧﺪ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺳﺨﺘﻰ❌  ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﻭﺯ قیامت 🚫ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ🚫 ﻣﺤﺸﻮﺭﺵ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ⭕➡️ ۱۲۴ طه💢 ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم.اگه مشکل داری اعتمادرو بخون. تاپیکرزق و روزیو تاپیک تاپیک آرامش

ینی من اگه روزه کامل بگیرم و هیچی هیچی نخوندم و برم سر کنکور قبول میشم؟

چه حرفا که نشنیدم من تو این سایت

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️
من از معلم دینیمون سوال کردم اون هم از مرجع تقلید پرسیده بود گفته بود اگر واقعا نمیتونه بعد از کنکور ...

شما خودت ار مرجع تقلیدت بپرس

اها راستی یه چیز دیگه،نماز شب حتما حتما بخون هم برای امور دنیایی خوبه هم برای...

من از چند نفر که قبل از کنکور نماز شب میخوندن اینو شنیدم

بخون وااااقعا موثره

حتی یک رکعت هم که شده بخون

ینی من اگه روزه کامل بگیرم و هیچی هیچی نخوندم و برم سر کنکور قبول میشم؟ چه حرفا که نشنیدم من تو این ...

نخیر

کجکی برداشت کردید

توکل‌+ اطاعت از خدا+ تلاش

باید ساعاتی که انرژیش بیشتره بخونه

چه برداشت هایی آدم می بینه تو سایت🥴

2706