2703
2553
عنوان

حق بگید

150 بازدید | 15 پست

دخترا اگه فامیل هاتون باهاتون یکدل و یکرنگ نباشن هی دروغ بگن غیبت کنن چکار میکنید خانواده ات هم اینجوری باشن به خصوص پدر ومادرت جلوت سرکوفت بزنن به خودت شوهرت در حالی که اصلا بهشون بی احترامی نمیکنی یا غیر مستقیم بی پولیت رو به رخت می کشن چه کار میکنی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من سعی میکنم کمتر رفت و امد کنم همین چون با پدر و مادر نمیشه قطع رابطه کرد اما میشه به حداقل رسوند

اره منم همینجوری هستم خیلی خسته میشم چجوری رفت وامد میکنی مثلا

2714

والا مامان من هردفعه اینکار میکنه پیش دخترخالم شوهر اون میکوبه تو سر من منم نه جواب میدم نه چیزی میگم فقط از ۵ عید تاالان که از شهرستان اومدم هرروز حرص میخورم الانم یه شرایطی پیش اومده که مجبورم کلا برم شهرستان پیش خانوادم بمونم 😔😔😔

ماهی یبار فقط برای شام 

البته من خیلی وقته ندیدمشون نه اینکه قهر باشم فعلا بخاطر کرونا نمیدونم چکارکنم اونا هم رفت وامد دارن میترسم فکرکنم ازم ناراحت باشن میگن تو وسواس داری ترسویی 

والا مامان من هردفعه اینکار میکنه پیش دخترخالم شوهر اون میکوبه تو سر من منم نه جواب میدم نه چیزی میگ ...

من ازبس حرص جوش خوردم اعصابم ضعیف شده به خدا بدن درد هم میگیرم اذیت میشم ازبس گریه کردم آدم توزندگی خودش هم درگیری داره دیگه چقدر تحمل کنی

من ازبس حرص جوش خوردم اعصابم ضعیف شده به خدا بدن درد هم میگیرم اذیت میشم ازبس گریه کردم آدم توزندگی ...

دقیقا منم همینم ۶ ماه دارم بدترین روزای زندگیمو میگذرونم انقد اعصابم ضعیف شده انقد داغون شدم که هرکی من میبینه از قیافم میفهمه مشکل دارم

2706