2733
2734
عنوان

خانومم میگه بچه نمیخوام...خانوما بیاید کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 12560 بازدید | 419 پست
ببخشیدا نمیخوام چیزی بگم قضاوت کنم خدایی نکرده.از کجا معلوم مرده اول خیانت نکرده باشه بعد زنه به خاط ...

خوب اولن خودتون داری قضاوت میکنی دوما ما زنه اونو از کجا بیاریم الان ؟مگ اینهمه زن اینجا راه حل میخان حرف شوهراشونو میشنویم؟

یدونه پسر دارم من قند عسل دارم من☺💖درخواست دوستی ندید لطفا..وزن اولیه ۷۷..هدف دوم ۷۴..هدف سوم ۷۲🤩..هدف چهارم ۶۸..وزن فعلی ۷۲☺🤗

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

اقاي استارتر 

شما گفتين حتي بگم زنم ميگيرم براش مهم نيست

ميخواستم بگم يه مدت بهش بي تفاوت باشين واصراري نكنين به هيچي و كلا خونسرد وخيلي خيلي بي اهميت باشين بهش

يادم افتاد كه گفتين بگم زنم بگيرم فرق نداره 

ميدونين وقتي دلسردي ونخواستن باشه واسه خانما همچين اتفاقي ميافته ، هر زني اگه زندگيشو دوست داشته باشه يك درصدم دوست نداره شوهرش سمت خانمي بره براي رابطه 

مشكلش جاي ديگه است ، به بچه فكر نكنين ودنبال اصلاح ريشه زندگي باشين چون مشكل خانم از جاي ديگه است متاسفانه

👻
شماک شوهرت بهت خیانت کرده دردشو چشیده چرا دوست داری ی زن دیگ بچشه؟من مطمئنم این اقا ی مشکلی داره ک ز ...

یا ازین ور میوفتید یا اونور..سایت زنونه باید فقط یه جنسیت داشته باشه نه اینکه برای اقایونم داشته باشه سایت دست شماست ک قانون تایین میکنی؟خانم این اقا بهش حیانت کرده قبل اینکه کورکورانه طرف همجنستو بگیری به حرفای این اقام گوش کن تهمتم نزن

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡

بذار خودش راضی بشه برا بچه... بخدا اگه بخای با. مخ زدنو دلیلای قانع کننده خانومتو راضی کنی.. درسته راصی میشه بچه هم میاره.. ولی وقتی اذیت های بچه شروع بشه خانومت عصبی میشه همش غر که تو خواستی من نمیخاستم زندگیت خراب میشه... نمونش خودم یه بار سر سفره داشتیم غذا میخوردیم منم خسته گرسنه بودم شوهرم اون دخترم داشتن میخوردن بچم گریه شد گرسنه ام بودم فشارم افتاد دیدم شوهرم که ایقد بچه بچه میکرد الان به رو خودش نمیاره کمک بده بلند شدم شوت زدم زیر سفره ایقد دادمش کلا سیر شد بخدا سبزی ها یه طرف غذاها یه طرف اصلا هاج واج مونده بود میگفت امشب گرفتنت چته... خلاصه نکنید ازین کارا 

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
2738
خوب اولن خودتون داری قضاوت میکنی دوما ما زنه اونو از کجا بیاریم الان ؟مگ اینهمه زن اینجا راه حل میخا ...

من قضاوت نکردم مثال زدم تا منظورمو بفهمید.

خوشبختانه این همه زن اینجا راهکار مبخوان من هیچ وقت زرتی نگفتم طلاق بگیرید.چون در جایگاهی نیستیم که بخواییم واسه بقای زندگیه یه نفر نظر بدیم.نهایتا باید راهکار مفید داد اگه کسی راهکاری نداره سکوت کنه قشنگتره

ولی خودت کنار بچت باش و محبتتو بهش بده مخصوصا نوزادیش عاشق بوی نوزادم تا نه ماهگی خیلی شیرینن انشالل ...

من هستم پیشش

ممنون عزیزم

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
2706